şükela:  tümü | bugün
 • evet bu bir ayrımcılıktır. bütün kampanyalar aleyhinizedir. vergileri falan geçtim alı$tık artık, ötv si kdv si mtv si * bunları ödemeyince zaten i$iniz rast gitmez. bedava dakika kazanırsınız, kiminle konu$urken geçerli olduğunu söylemezler *. herkes bedava kontörüyle mesaj atarken, size mesaj hakkı tanınmaz. hele mesajla$mayı seven bi manitanız varsa yandınız. faturalı hat kullanıyoo ödesin ibne mantığına bürünmü$ ilgili ilgisiz herkes ödemeli arar sizi.
  hele bunun, amınakoyim senin faturalı hat kullanan ibne $eklindeki versiyonu ise limitsiz bir $ekilde size çağrı bırakır. siz mecburen geri aradığınızda ise kar$ı tarafın ses tonu, la niye aradın ben seni arayacaktım tonundadır.

  (bkz: buradan bütün yetkililere sesleniyorum)
 • siniftan insan #1: naber the gambit ya? siniftan insan #2 geldi mi okula?
  the gambit: hic bi fikrim yok gormedim geldigini
  siniftan insan #1: ariyalim bi o zaman, aa the gambit'ciim senin telefon faturaliydi dimi, benim cok az kontorum kaldi bi ariyabilir misaaaaaan
  the gambit: hmmpf, peki.

  *bes dakika sonra* - derste -

  siniftaki insan #3 arar: sayin abonemiz bu bir odemeli aramadir..
  the gambit: tamam ya off 1
  siniftaki insan #3: the gambitciiim ya derse gelemicem ben benim icin bi imza cakar misin lutfen
  the gambit: ½#$½#$@

  faturali hat sahibi olan her insan, bu iki hikayeyi okul vakti gunasiri yasamaktadir. yaziktir.
 • icimde anlatilmaz derecede sinir ve nefret uyandiran hadisedir. yani insan musterisini boylemi somurur? su numara tasima bir baslasin bak sen o zaman turkcellin halini gor. kimsecikleri bulamayacaklar. herkes gececek vodafone a.niye? cunku adamlar veriyorlar, herseyi veriyorlar. saat dakika mesaj bik bik. ha turkcellde veriyor ama gnctrkcll ye veriyor tavuga veriyor recepe veriyor. versene benim gibi parali musteriye bak nasil abaniyorum ben o hatta. surumden kazan guzelim, kac senedir turkcellden gelen para ile 10 tane batik sirketini yasattin biraz da beni yasat.ne desem bos.