şükela:  tümü | bugün
 • sitelerine aldıkları reklamlar ve reklam gelirleri ile yaptıkları mining yatırımları karşılığında kullanıcılarına belirli aralıklarla dijital para dağıtan internet sitelerinin genel adıdır.

  2010 senesinde açılan ilk faucet sitesi kullanıcılarına tıklama başına o gün için 1 cent civarında olan 5 bitcoin dağıtmıştır.

  faucet sitelerine üye olarak zengin olan var mıdır? vardır. ancak dijital paraların artacağına dair bir inancınız varsa 6 aylık uğraş yerine 50 liralık dijital para satın almanız her zaman daha mantıklı ve karlıdır.

  faucet siteleri gereksiz midir? değildir. milyonlarca dijital para kullanıcısı dijital parayla olan tanışıklıklarına faucet sitelerine üye olarak başlamıştır. faucet sitelerine üye olup coin toplayarak, topladığınız coinleri cüzdan hesaplarına veya borsalara aktararak risk almadan işlem pratiğinizi geliştirebilirsiniz. bankacınında müşterininde kendinizin olduğu herhangi bi hata veya şifre unutma, kaybetme durumunda tüm paranızı geri döndürülemez bir şekilde kaybedebileceğiniz bir ortamda risk almadan işlem pratiğine sahip olmak önemlidir.

  faucet sitelerinde olan referans kazanç sistemi nedir? er ya da geç her faucet sitesi kullanıcısı bir gün coin toplamaktan sıkılıp vazgeçecektir. bunu öngören faucet sitesi sahipleri sitelerine yeni kullanıcılar çeken üyelerini yeni üyelerin kazancı oranında ödüllendiren referans kazanç sistemleri geliştirmiştir. maliyetli reklamlar üzerinden faucet sitelerine üye olup bir hafta sonra faucet sitesini kullanmayı bırakacağınıza, maliyetsiz üye tanıtımları üzerinden faucet sitelerine üye olup 1 hafta coin toplayıp 1 kaç ayda faucet sitelerine üye kazandırdıktan sonra faucet sitelerini kullanmayı bırakmanız faucet sitelerinin sürdürülebilir olması için daha rasyoneldir.

  faucet sitelerine üye olmak riskli midir? her anlamda risklidir. faucet siteleri üyelerini belli bir süre sitede tutabilmek için para transferlerinde asgari çekim limiti uygularlar. 1 ay boyunca uğraşıp biriktirdiğiniz dijital paranızı 1 ayın sonunda çekemeyebilirsiniz, üye şikayetleri referans üye bulmak için yazılan tanıtım yazılarının arasında gözden kaçabilir. faucet sitelerine üye olduğunuz mail adresleri olta saldırılarına hedef olabilir. sitelerine aldıkları reklamlarla dijital para dağıtması gereken faucet siteleri üye bilgisayarlarına yaydığı mining trojenleriyle de dijital para kazanıyor olabilir.

  dijital para almak için erken anca dijital para da neymiş dediğiniz bir dönemdeyseniz içeriğinde dijital para ile ilgili terim ve coin tanıtımlarının bulunduğu, internet tarayıcınızın ırzına geçmeden ve açılır reklamlarla boğuşmadan coin toplayabileceğiniz, faucet sitesi tanıtım logolarında ise üyelerin profil bilgilerine girdikleri referans linklerinin çevrildiği dayanışma sitemizi inceleyebilirsiniz...