şükela:  tümü | bugün
  • bitcoin ve litecoin, dogecoin, blackcoin, dash, peercoin, primecoin gibi altcoinlerin faucet sitelerinin ortak cüzdanını temsil eden güzel bir site. şöyle ki buraya kayıtlı yüzlerce faucet sitesi oluyor, bunları kazandırması, kaç dakikada bir tıklanabildiği gibi detaylarla sıralandırıp kendinize uygun olan sitelerde üyelikle uğraşmadan adresinizi yazıp sitede belirli bir withrawal sınırı beklemeden anında birikiminizi facehub'a çekebiliyorsunuz.

bunu aktifleştirmek için de tüm cüzdanlarınızın bulunduğu poloniex'teki cüzdan adreslerinizi buraya tanımlamanız gerekiyor. daha sonrasında faucet sitelerde poloniex cüzdanınızı kullanabilirsiniz. burada birikenleri dashboard sayfasından çekebilirsiniz.

en çok veren faucetler içinde favorilerim:
    worldofbitco.in
    my115.net
    getyourbitco.in (ödemeyi sağ üstteki payout butonundan alıyorsunuz: 5dk'da 65 satoshi)
    fautsy.com
    cryptomost.com
    bu sonuncusunda adresinizi tekrar tekrar girdiğinizde bazen tam okuyamayabiliyor, bu yüzden son hanesini silip yeniden yazarsanız kabul edecektir.

(payout işlemlerini ilk alımlarda kontrol edin, böyle siteler çabuk kırılabiliyor, ama faucethub'a birikenler size kalıyor.)
    yazdığım bu 5 faucet de 5 dakikada bir tıklanan türden olup adblock kapatmayı koşul koyar. bunları bir tur gezdiğinizde freebitco.in sitesinin saatte bir verdiğinin 3-4 katını alırsınız, 5 dakikada bir olduğu için kıyasla bir saatte 10-15 katını alabilirsiniz.

linkler göründüğü üzere ref'lidir.

işbu entry bitcoin almak için para yatırmak istemeyen ama borsasında küçük de olsa işlem yapmaya hevesli kişiler için yazılmıştır.
  • biriken 15 dogecoini test amaçlı poloniex hesabıma gönderdim ve transfer işlemi 24 saat içinde gerçekleşti, tebrik etmek lazım.

ben adamlar üzerine yatar diye düşünüyordum ama harbi adamlar çıktılar. siz de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
  • deneyimlerimi paylaşmak istediğim, bol faucet seçenekli bi bitcoin transfer sitesi.

bu aralar litecoin (ltc)'e çok sardım. belki de faucetlerden claimlendiğinde btc'ye oranla daha bol gözüktüğü içindir bilemiyorum.*

fazla uzatmadan favori litecoin faucetlerini sizlerle paylaşayım;

multifaucet ; 10 dakikada 1000-2000 arası litecoin kazandırıyor.

walid12 ; 10 dk'da minimum 1000ltc kazandırıyor. %5 oranla 2500ltc veya %1 oranla 5000ltc de denk gelebilir ama henüz bana gelmedi.

getfreecoin ; 10 dakikada bir sabit 1200 ltc kazandırıyor.

litecoin-faucet ; her saat claimleyebiliyoruz. bonusla birlikte 5000 veriyor.

konstantinova; 5 dakikada 250 ltc kazandırır. çerezlik, hiç yoktan iyidir.

bu sayede günde 0,002 civarı litecoin biriktirmek işten bile değil.

yine 1000 üzeri kazandıran faucet buldukça editlerim. saygılarımla efenim.

edit: yeni faucetler geldi hanıım

litecoin-faucet ; her saat claimleyebiliyoruz. bonusla birlikte 5000 veriyor.

freesatoshisfh; her 5dkda 1150 ltc. muhteşem.

forumcoin.win; 5dkda 500 %1 şansla 800ltc veriyor.
  • bitcoin mining için faucetlerle en çok anlaşması olan mikro cüzdan sitesi. sadece bitcoin değil, etherium, litecoin, dogecoin, bitcoin cash, bitcore, blackcoin, dash, peercoin ve primecoin faucetlerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir site.

bitcoine yatırım yapıyoruz, süper, ancak şu dönemde bence en mantıklı olay bitcoin mining yapmak. 5 dakikalık veya 10 dakikalık faucetleri serice sekmelerde açıp çok seri bir şekilde btc biriktirmek mümkün.

faucethub, bitcoin çekmek için 0.00020000btc (yani 20k satoshi) şartı koyuyor. sitenin sunduğu faucetlerin çokluğuna bakacak olursak bu rakama 1 haftada ulaşabilmek mümkün. sadece sizi kanser etmeyecek faucetleri bulmanız lazım ki her claim için 4-5 tane captchayla uğraşmayın.

favori faucetlerim şimdilik şöyle;

multifaucet; 15dkda bir 15 satoshi veriyor. ayrıca 24 saatte 75 defa kullanma hakkınız olan 10 satoshilik bonusunuz var. yani her gün 75 defa 10 satoshiyi hiç beklemeden çatır çatır alabiliyosunuz. günlük banko 1000 satoshiyi buradan çıkarıyorum ben.

fanbit; 2 dkda 5-20 arası satoshi veriyor.

faucetpig; bakın burası çok enteresan, girişte üye olmanız isteniyor ancak 5 dakikada 100 satoshi veriyor. ama faucethub'a aktarmanız için 30000 satoshi birikmesi lazım. eeh ölme eşeğim ölme dememek lazım, eşe dosta verilen referansla, gelecek bonuslarla birikebileceğini düşünüyorum.

------- bu 4lü birbirinin aynısının tıpkısı. biriken coinleri her saat faucethub hesabınıza aktarabiliyosunuz -------

bitgolden; 5dkda 1-20 arası satoshi veriyor.

bitlucky; 5dkda 1-20 arası satoshi veriyor.

btcforclicks; 5dkda 1-20 arası satoshi veriyor.

bitsilver; 5dkda 1-20 arası satoshi veriyor.
    ------------

entry güzel faucet bulunduğunda güncellenecektir.
  • fauthubdan coinpota biriktirdiğimiz satashileri aktarmanın bir yolu olup olmadığını merak ettiğim bitcoin walletı.