şükela:  tümü | bugün
  • ankara emekte acilmis yeni nesil kahveci. ıc ve dis dizayn butunuyle faust donemi almanyasina gore yapilmis. tuvaletine dek hem de.. zamaninda coffee craft town'di kozmonot'du fil'di basligini acmak kismet olmamisti. nihayet bi tane benim de oldu heh. gidin gidin cok guzel. o disardaki tabelayi sokup kitapligimin ustune koyasim geldi.
  • bahçelievler 7. ve 4. cadde arasında kalan bir sokakta yer alan güzel, samimi ve huzur veren bir mekandır. insana türkiye'de olduğunu bir an da olsa unutturur. yer bulmak çok zor genelde dolu oluyor ama denk gelince gitmekte fayda var.
  • işletmecileri burayı okuyorsa mekanı biraz ısıtmalarını rica edeceğim çünkü çok huzurlu bir yer.
  • düşününce bile mutlu olduğum yer. tek başına ankara'yı sevme sebebi. pastaları bile biraz gotiklik biraz almanya havasında ve çok lezzetli. mekanın sandalyesinden kurabiyelerine kadar bir ruhu var. tozlu raflar, o karışıklık, kitaplar, dizayn, içerisinin kahverengi havası, siyah fincanları... kahveleri de çok güzel. ben bu kafede yaşarım.
  • ben bu kafenin önünden geçerken birgün burada arkadaşlarla oturursak güzel olur demiştim aynı şeyi sevgilim de düşünmüş, henüz biz tanışmamışken. sonra birgün bahçeli’de yürürken bu kafenin önünden geçerken ikimiz de birbirimize baktık ve bir an içeriye daldık, sonradan birbirimize anlattık bunları. bizim için anısı olan tatlı, küçük, samimi bir mekan.