şükela:  tümü | bugün soru sor
  • farkli bir orospuluk tipi. kotu anlamda degildir. ilgi orospusuna benzer.
  • ilgisini cekmek icin hosladigi kisiyi surekli fav'lar. fav'lamayla olmuyosa actigi basliklara yazar. o da olmuyorsa hoslandigi adamin fav'ladigi entry'sini refere eder. o da olmuyosa sozlukte bir hemcinsine kafayi takip bir pazar sabahi kavga cikarir. *

cunku ilgi gosterdigi adam kendisine ilgi gostermiyordur. cunku niye gostersindir ahahaha. * *

edit: kadin cakma komunist, adam ulkucu sdjkdsa.

edit 2: kadin evli ve cocuklu. adam da evli diye biliyorum.

edit 3: sdhjjgdsa cok egleniyorum su an ya. bi insan bu kadar aptal olur ancak. rezil etti kendini iyice.

edit 4: sucluluk psikolojisiyle mesaj ifsasi yapiyo su an. da iste o mesajlarda kimin ne mal oldugu cok guzel ortaya cikiyor.

evli barkli kadinlarin erkeklere yurume seklidir. evliliginde tatmin olan kadin sozlukte defalarca ayni adami fav'lamaz. fav'ina karsilik gelmezse eylemsizlesir. bu gitti adamin actigi basliklarda bitti. yine ilgi cekemedi gitti bu sefer entry'sini refere etti. yine olmadi, pazar sabahindan beri bana satasiyo. hani bi ihtimal cigligi duyulur mu falan. bizim ulkucude tik yok ama. hâlâ yok *

kadin yaniyo. *

bunlarin sozlukte tek bir anlami vardir, kimse kimseyi luleden yemesin.

arkadas ne pis asik oluyomussun. kurtulamadim gitti senden.

ayrica mesajda dediklerimin arkasindayim: a*** h**** sana bak maaaaazzz. sdjsda.
  • sözlükte bolca olan orospu tipi.

peşin edit. tüm orospulardan özür dilerim.