*

şükela:  tümü | bugün
  • ya çok afedersiniz, anasının amını sikeyim. bilmemne kaç küsür yıldır sözlükteyim. zirvelere falan gittim zamanında. hani elittik, beyaz türktük, kadıköylüydük. hayat güzel, rahattı. lost falan izliyorduk.

sonra söylendik vs. vs. değişti, geçti farkındayım. anlıyorum. sözlük eski sözlük değil. ona da ok.

şu sözlüğe ilk girdiğim sene 15 yaşındaydım. şu an 31 yaşındayım. çok şey değişti kabulumdür.

hala kullanıyorsam bilin ki sayfa başına 100 entry görmek istediğim için bir de dark mode olsun diye. hani uçsam sikimde olmaz. eskiden olsa ki olmuştu kaç kez, götüm tutuşmuştu.

neyse geleyim sadede. ya ben ara ara okuyorum şimdi burayı. tv izlemiyor, haber sitelerine girmiyorum. ülkenin gidişatı sikimde değil. bedellimi yaptım. aradan neredeyse 4 sene geçti. ha tamam mutsuzum, ama yani demagoji yapmaya gerek yok. sonuç olarak ülke gündemini buradan takip ediyorum.

ara ara baktığımda diyelim ki tartışmalı bir konu oluyor, diyelim ki siyasi, diyelim ki sporla alakalı diyelim ki etnik konulardan, diyelim ki güncel siksoklarla alakalı.

ben eski sözlük kafasında orada yarrak gibi bi entry görüyorum misal, herif anasına sikmiş ortalığın, küfremtediği sporcu, politikacı kalmamış ya da birisi idam olsun istiyor falan anladın?

kopuyor yani. faşik de, insancıl de, cihangir solcusu de, sikimde değil benim(jeneraasyonunuzu sikeyim arada).

abi ben orada sik sok bir entry görüp altında favlanmış olarak 450 rakamını görünce tilt oluyorum, ana avrat küfrediyorum, akp, chp, hdp vs vs dinlemeden topunuza sövüyorum.

o sebepten sevgili kanzuk, moderatör, praetor, artık sözlüğü kim düzenliyorsa, sedat sen misin olmayan allahın adını verdim ya şu favları görme şeyini optional yapın amk yeter lan.

ricaediyorum bak. idam gelsin, bunların topunu sikelim yazan adamın altında 720 görmek istemiyorum. tamam biliyorum sik gibi bi yerde yaşıyoruz da en azından burada görmiyim be.
  • tombul parmaklarım var, telefon teknolojisine kafam girsin. sevmiyorum arkadaş. düz bilgisayardan giriyorum ben buraya. onu yapın bana.
  • ağzı bozuk adamın fikri de bozuk olur.
    bir kampanya talebi isterken, sabah sabah hayattan soğuttun.
  • google fav onleyeci bir gozluk cikarmis, ondan al istersen. takinca favlar felan gorunmuyor.
  • adam küfrü eleştirirken küfür lağımında yıkanmış.

bu arada 'eski nesil' olduğunu söylemiş miydim?

edit: 16 yılda başlık açmayı öğrenseydin bari.

edit2: başlık düzeltildi. "olsın" şeklindeydi.
  • "eski nesil" ama kendi açtığı başlıktaki 7 girdinin 3ü kendisine ait.
    ama sorsan "eski, örf adet bilir."
    #hadiabisi #yallahinciye
  • eski yazarlar böyle ise yeni yazarların ben gözlerinden öpeyim. iyi ki değişmiş sözlük.
  • (bkz: olsın eammınak koyyam olsın)
    (bkz: olsun)
    (bkz: elizabeth olsen)

edit: ekleme.