• biraktiktan sonraki surec yuzmeyi yeni ogrenen birinin kolluksuz yuzmesine benzer.
  • türünün en etkili ilaçlarından biridir. etkisi yüksek olmasına karşın kafa karışıklığı yaptığından dolayı doktorlar genelde yüksek iq'ya sahip insanlara yazarlar
  • etkileri pazartesi itibariyle buraya işlenecek olan ilaçtır. faverin 100 mg yazıyor ama beynimin su gibi akıp gitmesinden korkuyorum sözlük.
    edit: bildiğin uyuşturucu demişler, bünyeden mi kafadan mı bilinmez etkilemiyor. kafa karışıklığı yok, uyku yok, düşünememe yok anca sersemletiyor o da sabah-akşam 15 dakika. kullanmayı 3. gün bıraktım.
    edit 2: 4. gün yeniden başladım sabah 1 akşam 1 gece kaçak 1 gömüyorum, yada o beni gömüyor. aşk şarkıları falan söylüyorum, tam bir hümanist sevgi kelebeği oluyorum. uyku mu o yok işte.
  • (bkz: fluvoxamine)
  • uyku problemlerine sebep olabiliyor. her gece istisnasız 2 saat evin içinde dolanma , aylardır onsuz giremediğim yatakta bile sırf uyumak için girdiğim ve ne hikmetse hep orada uyuyakalmama sebep olmuş ilaçtır. tek güzel yanı beni sigaradan soğuttu..kullandığım dönemde canım sigara istemez hatta yaktığım her sigarayı yarısında söndürdüm.
  • sabah uyanamama sebep olması nedeniyle son işimden tekmeyi yememe sebep olmuştur bu arkadaş. ha sonra bıraktım da ne oldu, eski saplantılı düşünceler geri geldi.
  • yazın ortasında ayaklarımın buz kesmesi, ellerimin titremesi, sinir patlamaları, tek bir takıntı, dikkat dağınıklığı sorunlarıyla gittiğim doktor ilk önce selectra ile tedaviye başladı. hiçbir etkisi olmayınca faverine geçiş yaptık beraber. ilk 100 mg'ı bir etki yapmayınca bir 100 mg daha arttırdık. o da bir ehh kafası yapınca üçüncü bir 100 mga geçiş yaptık. velhasılkelam günde üç öğün faverin hayatıma iyi gelmeye başladı ee tabi gece uyumak için bir de rileptid.. sonuç mu ? sonucu şu efendim. 52 kilodan 70 kiloya bir sene içinde bir çıkış, fazla fazla uyumalar, gereksiz bir mutluluk, takıntılı düşünceleri kafaya takmamak, odaklanmada kısmen başarı, bir sorunu en fazla 10 dakika düşünmek ve sonra ne düşündüğünü bilmiyor durumuna gelmek.. bana bir yan etkisi olmadı, bırakırken yer yer baş ağrısı o kadar. zaten o kadar doza nasıl dayandığımı ve tam randıman alamadığıma doktor da şaştı. bir sene boyunca kullandım ve bir süre sonra şunu farkettim sorunlarıma bir etkisi yok. sadece erteliyor. o bir sene boyunca mutluydum sebebini bilmeden. bırakmamdaki ilk sebep buydu. ikincisi mi? ikincisi efendim kuş öldürücü bu tür ilaçlar. o tarafı aklınıza bile gelmiyor ama bir süre sonra ulaann? diye insanı şüpheye düşürmüyor değil. bırakırken doktor bu tür ilaçları kullananların yüzde 20'si eski durumuna geri döner ve tekrar ilaca başlar demişti. eski duruma döndüm mü? çoğunlukla döndüm tabi. bir daha kullanır mıyım ? e o zor tabi.*öyle ergen içeceği diyenlere de bakmayın, bu tür ilaçların kedisi de var aslanı da.
  • bu sabah başladık bakalım neler görecez.
    çok fazla yan etkisi yazmıyor içinde ama bünyeye de bağlı tabi.
  • şirkette unuttuğum için 2 gündür içemediğim ilaç. bişey olmaz heralde deyip önemsemedim ama şu an balkondan atlayasım var.
  • belli aralıklarla yaklaşık 8 yıldır beraber olduğum yol arkadaşım.şimdi 2. kez bırakma aşamasındayım. faverini kullandığım süre boyunca yaklaşık 20 kilo verdim,össye girdim,üniversiteyi kazandım,mezun oldum,nişanlandım.bunları yazmamın sebebi "doktor bana bu ilacı verdi. bakiim sözlükte ne yazıyor?" diye okuyan bir arkadaş varsa telaş etmesin.*yan etkiler bünyeden bünyeye değişir.doktor kontrolü altında kullanıldığı sürece korkulacak bir şey yoktur.ayrıca doktorların nazarında * ağır olmayan bir ilaçtır.
hesabın var mı? giriş yap