şükela:  tümü | bugün
 • ekşi sözlük yönetimine önerimdir. 'ekşi sözlük dilek ve şikayet kutusu' olmadığı için, ki bu da büyük bir eksiktir, başlığını açayım dedim.

  başlık etiketleme olayı gibi, yazarlar favori listelerine aldıkları entryleri etiketleyebilse, kategorize edebilse çok hoş olacaktır. bu haliyle pek bir işe yaramıyor doğrusu.

  güzel, bilgi dolu bir entryi gördüğünüzde veya sonra okumak için bir entryi favorilediğinizde, o entry upuzun bir listede zamanla kayboluyor. tarayıcılardaki bookmarklar gibi düşünün. bir süre sonra çöp haline geliyor. böyle olmaması için de #müzik, #sinema, #spor gibi etiketlerle kategorilemek çok daha mantıklı. aslında sözlük geliştiricilerinin pek bir şey yapacağı da yok. başlıklar zaten etiketlidir büyük ihtimalle. sadece entrynin başlığı hangi etiketteyse, o etiketi favori listesi kısmında listeleyeceksiniz, that's all folks!

  bookmark demişken, yer işaretlerini çok güzel bir şekilde kategorize edebileceğiniz papaly adında harika bir eklenti mevcut.

  https://chrome.google.com/…bgheekdodbcengpahonmfnla
  https://addons.mozilla.org/…s/firefox/addon/papaly/

  yönetim bunu bir düşünsün lütfen...
 • şiddetle katıldığımdır.

  lan daha dün aradığım entry için bi saat uğraştım. halbüküsü dosyalasak nasıl da mis olur dedim.

  evet ben de dedim
 • benim de katıldığım önerme. çağımızın afyonu sosyal medya ürünleri sürekli kendini geliştirerek yenilerken ekşi sözlükte arada bir gelişim olması, sözlük gibi türkiye gündemini etkileyebilen bir oluşuma yakışmıyor.