şükela:  tümü | bugün
  • ben botonunun yeni eklentilerinden.

yazar isimlerine bakip "nealaka yaw" demedim degil.
    ıdrak asamasindayim henuz.

(bkz: en çok favorileyen yazarlar)

yazarları inceleme sonrası gelen edit:
    hala bi bok anlamadim.

siyasi icerikli 10 tane enrty'sini favorilere ekledigim yazarlarin adi listede yokken, muffin tarifini favoriledigim ve hic tanimadigim yazar listenin basinda olabiliyor.
    sacma.
  • entry'lerine selam çaktığım yazarlardır.
  • gereksiz bir ekleme. favori yazarları badi listesinden çekseydi biraz mantıklı olabilirdi.
    bir-iki entrysini favladığım yazarın, favori yazarım olduğu anlamına gelmiyor. code'ünüzden element uydurmayın.
  • bende ssg ve zokondor'u gösteren kısım. ssg'yi anlarım da zokondor ne alaka lan. kaç tane entry'sini favorilemişim ki ben bu adamın. ssg'nin baya favoriledim evet. ona bakarsan ikinci sırada otisabi olmalıydı. zokondor nalaka. zokondor sen hayırdır.

en azından yazar adının yanında kaç tane entry favorilemişiz göstermeli. diğer türlü patlar. benim zokondor olayı gibi. çünkü adamı takip bile etmiyorum. ey zokondor...
  • aslında yararlı olabilecek bir olay bu. en azından en çok favorileyen yazarlar kısmından çok daha yararlı olduğu kesin.
    sonuçta senin listene girmiş yazarın entryleriyle son zamanlarda zırt pırt karşılaşmışsın ve beğenmişsin ve hatta şuku vermekle kalmayıp favorilerine de eklemişsin. bu demek oluyor ki o anda kimin yazdığına dikkat etmediysen bile bu liste sayesinde açıp diğer entrylerine göz atabilirsin o yazarın, ki birden fazla favorilediğin entrysi varsa diğer yazdıklarını beğenmen ve takip etmeye başlaman da oldukça mümkün.
    valla ben sevdim. gideyim de bakayım kimmiş favori yazarlarım. troll falan çıkarlarsa çok üzülürüm ama lan :(
  • ben butonunu iyice sıkıcı hale getiren eklenti.
    favori yazarlarını görebiliyorsun ama hangi entry'lerini favorilediğini göremiyorsun.
    can sıkıcı, gene cuğara yahtıracahlar.
  • bir tanesini bile tanımadığım sözlüğe yeni eklenmiş olay. bunlar benim favori yazarlarımsa nasıl oluyorda bir tanesini bile tanımıyorum, insaf ya bari bir tanesi badi listemde olsun. işin ilginci en çok favorileyen yazarlardan herhangi birini de tanımıyorum.

benim listem kesin başkasıyla karışmış bence buradan yönetimi göreve çağırıyorum.

az da olsa kafa dağıttığım bir mecrada böyle sınıflandırmalar yapıp, hangi yazarın favorim olduğunu bana zorla dayattırıyorlar ya buraya da küsmem yakındır. harbi salak bunlar ya fi tarihinde bir tane entry si hoşuma gitmiş favoriye eklemişim diye ne hakla favori yazarımın o olduğuna karar veriyorsun benim adıma, bak cidden sinir oldum gereksiz yere.
  • platoniklerin listesi
  • varlıklarından bihaber olunan kişilerden oluşan liste
  • tanımadığım ve hatta alla alla neyi favlamış neyini okumuşum dediğim yazarlardan oluşan liste.

(bkz: beyler tehlikenin farkında mısınız?)