şükela:  tümü | bugün soru sor
 • basligi doldurayim dedim. cok anlami olmayan gelisme, caylaklarin favorilerin ifsaasiyla birlikte bunu kullanip sozlukte kendilerinin de oldugunu gosterme yolu olmus. bunu begenen caylaklari görelim bakalim.
 • sukela'daki gizlilikten kaynaklanan durum bence. ssg sukela butonunun yanina da tiklanma sayisini koyana kadar devam edecektir cunku insanlar destegini en kolay bu sekilde gosterebiliyor.
 • sadece tekrar tekrar okuduğum entryleri favlayarak -ki şimdilik sadece 3 taneler- benim pek dahil olmadığım durum.
  tek fav alan entryme bakınca da başlığın ne kadar doğru olduğu görülüyo.
  yalnız ben sözlüğe hem eğlenmek hem bilgi vermek için gelen adamlara üzülüyorum bu konuda.eğlenirken yazdığı "bel altı espriler" favlanınca adam hakkındaki ön yargı epey düzeltilemez oluyo sonuçta.
  bide oturdum bekliyorum bkz'ı vereyim.
  (bkz: tatava yapma bas geç)
 • şuku sayısı görülemediği için yapılan, "hadi beyler bu entry'yi debeye sokuyoruz" amaçlı yanlış kullanım. böyle yapan yazarlara favori entry çöplükleriyle iyi eğlenceler diliyorum.

  edit: takdir etme diyen yok, entry şuku ile takdir ediliyor zaten. favorinin amacı o entry'yi kenara ayırıp daha sonra da okumak.
 • dahi anlamina gelen favorinin begenden ayri yazilmasi kuralina muhalefettir.

  boyle basligi gokte ararken yerde buldum.

  gencler tdk bu konuda ne diyor sordunuz mu? favori butonunun (bak bir de butonu ha! benim dugme anlamina gelen ilikledigim yuvarlak butonlarimi sanal tus yapmislar! sen kimsin ya) anlami neymis?

  bu de'lere da'lara takan guruh, ruh sagliginizi yitirdiginiz sey su baslikta incelenenden farkli degil.
 • üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen muzdarip olunan durum. pek çok suser* fav butonunu şukela butonu sanıyor ve yerine kullanıyor.

  örneğin, toplumun tepki göstereceği bir @1 vardır ve zaten apartta olan @2, "orospu çocuğuyum demenin yolları" diye bakınız verir. bu gözler bu bakınızların 1500 fav aldığını filan gördü. şukelaya basansa hatırı sayılır şekilde az.

  tabii ki bilmemek ayıp değil; benim bildiğim fav butonu, sonradan dönüp bakmak isteyeceğiniz entry'ler için var. yani "bu bana ilerde lazım olur" dediğiniz veya "dursun kenarda okuruz bunu" dediğiniz entry'ler için var. şukela butonuysa "aferin iyi demiş" diyip geçtiğiniz entry'ler için var. "adam ne güzel orospu çocuğu demişti, dur şuna bi' bakayım" diyeceğinizi pek sanmıyorum. buna göre hareket edersek, belki şirinleri bile görebiliriz. hayırlı forumlar.
 • favlayın da görsün gününü.
 • yöneticilerin çakallığından ya da onların da tam olarak anlamamasından kaynaklanmaktadır. nasıl ki bir siteyi tarayıcınızın yer işaretlerine(favorilere) eklediğinizde bu bilgi o sitenin yönetimine ya da ziyaretçilerine görünmüyorsa, sözlükte ve benzer platformlarda da öyle olmalıdır. en azından entrylerin altında görünmemeli. ''ben'' kısmında yazarın favorilediği entryler gösterilmeye devam edebilir, böylece sevdiği yazarın favori entrylerini merak edenler bakabilir.