şükela:  tümü | bugün soru sor
 • özellikle cizre halkının çok sevdiği biridir. seçim bölgesi de cizre zaten. makine mühendisidir kendisi.
 • açık görüşteki kriptolu bir firardan sonra yerine amcaoğlunu bırakıp, sözlükte ilginç sekilde sadece soy adını değiştirerek muhafazakar trollük yapmak suretiyle gizlenmektedir.

  (bkz: şerif faysal yıldırım)
 • tahliye talebi zaten talep edilmeden reddedilmişti. zaten dalga geçiyorlardı. insanların hayatlarıyla, özgürlükleriyle, yaşamlarıyla, haklarıyla, istekleriyle dalga geçtikleri gibi.

  eşeğini boyayıp babasına satmak diye bi' şey vardır. ha öym'e yerine terör, bilmem ne mahkemeleri. onun mağduru.
 • hakkında şöyle iddialar olan kişi: mit ajanıdır. mit'in kürt hareketini ve seçim başarısını boğmak için kullandığı piyondur.
 • hakkinda pkk'ya muhimmat tasirken yakalandigi iddialari olan kisi.

  hemen mit ajani olmus. *
 • ben bombacıya kıyak geçmedim diye yaptığı basın toplantısıyla akıllara sahaya muz atan fenerbahçeli taraftarın basın açıklamasını getirmiştir. aynı derecede komiktir.

  http://www.izlesene.com/…n-basin-aciklamasi/6949303

  ekleme: ben de bu adamın adam akıllı bir bahane sıçacağını düşünmüştüm ama adamların sıçmaya bahanesi bile yok. o sevgi pıtırcığı selo kankan seni afaroz mu etti la yoksa o iyi yalan sıçar.
 • milletvekilleri seviye tespit sınavı, zeka bölümü, soru 4. (2015)

  yeni tanıştığınız birini aracınıza alıyorsunuz, hemde direksiyonu ona emanet ediyorsunuz!!! sonra şahıs ortadan kayboluyor??? ne yaparsınız?

  a) polisi arar, kayıp şahıs ihbarı yaparım.

  b) uzunca bir süre geri gelmediği için yoluma devam ederim.

  c) itfaiyeyi ararım.

  d) dbp ve hdp'yi ararım.

  (doğru cevap "d" şıkkı)

  aracıyla taşıdığı kişinin, pkk'ya silah götüren kurye olduğu gerekçesiyle suçüstü yakalandığı milletin vekildir. (faysal bey, o anlarda /görüntüler)

  - hdp'li vekil bu şahısla (kuryeyi) yeni tanıştığını,

  - bu yeni tanıştığı şahsın kendisine şoförlük yapmasını kabul ettiğini (yeni tanıştığı adama direksiyon emanet etmek? her gün hepimiz yapıyoruz)

  - şahısın sigara almak için araçtan indiğini ve uzunca bir süre geçmesine rağmen geri gelmediğini, (polis suçüstü yakalamış)

  ---(bak bundan sonrası en sevdiğim bölüm, çok eğlenceli)---

  - şahıs uzunca bir süre gelmeyince dbp ve hdp ilçe örgütlerini, şanlıurfa valisi ve hdp şanlıurfa milletvekili ibrahim ayhan'ı telefonla aradığını ve durumdan haberdar ettiğini ifade etmiştir :)

  evet, bir gün bizde aracımıza yeni tanıştığımız birini alır, direksiyonu ona emanet eder ve sonra şahsı kaybedersek; dbp ve hdp'yi aramalıyız.

  şahsen ben pkk'nın -ailesinin yanındayken- kaçırdığı polis memuru ve hamile bir kadına yardıma giderken kaçırılan 3 sağlık personeli için dbp/hdp/pkk'yı aramayı düşünüyorum. henüz çözemediğim bir sebepten bütün kayıpların yerini biliyor olmalılar?
 • milletvekilliği, seçildiği ilin, bölgenin halkının temsilliği ise kelime anlamı olarak, bu mecliste bu adamdan daha iyi bir millletvekili yok şu anda. aylardır tek başına cizreyi anlatıyor, cizrelileri anlatıyor. halk ile beraber direniyor. orda burda nutuk atmaktansa çözüm arıyor. buna bile deliren minnoşlara bir sorum var, sizin milletvekilleriniz sizin için ne yapıyor, eşlerini dostlarını işe güce yerleştirmekten, ihale, para peşinde koşmaktan, bilimum harcamalarının vebalini üstümüze vergi olarak atmak için el kaldırmaktan başka? bir anlatsanıza bilelim...