şükela:  tümü | bugün
 • milletvekilleri seviye tespit sınavı, zeka bölümü, soru 4. (2015)

  yeni tanıştığınız birini aracınıza alıyorsunuz, hemde direksiyonu ona emanet ediyorsunuz!!! sonra şahıs ortadan kayboluyor??? ne yaparsınız?

  a) polisi arar, kayıp şahıs ihbarı yaparım.

  b) uzunca bir süre geri gelmediği için yoluma devam ederim.

  c) itfaiyeyi ararım.

  d) dbp ve hdp'yi ararım.

  (doğru cevap "d" şıkkı)

  aracıyla taşıdığı kişinin, pkk'ya silah götüren kurye olduğu gerekçesiyle suçüstü yakalandığı milletin vekildir. (faysal bey, o anlarda /görüntüler)

  - hdp'li vekil bu şahısla (kuryeyi) yeni tanıştığını,

  - bu yeni tanıştığı şahsın kendisine şoförlük yapmasını kabul ettiğini (yeni tanıştığı adama direksiyon emanet etmek? her gün hepimiz yapıyoruz)

  - şahısın sigara almak için araçtan indiğini ve uzunca bir süre geçmesine rağmen geri gelmediğini, (polis suçüstü yakalamış)

  ---(bak bundan sonrası en sevdiğim bölüm, çok eğlenceli)---

  - şahıs uzunca bir süre gelmeyince dbp ve hdp ilçe örgütlerini, şanlıurfa valisi ve hdp şanlıurfa milletvekili ibrahim ayhan'ı telefonla aradığını ve durumdan haberdar ettiğini ifade etmiştir :)

  evet, bir gün bizde aracımıza yeni tanıştığımız birini alır, direksiyonu ona emanet eder ve sonra şahsı kaybedersek; dbp ve hdp'yi aramalıyız.

  şahsen ben pkk'nın -ailesinin yanındayken- kaçırdığı polis memuru ve hamile bir kadına yardıma giderken kaçırılan 3 sağlık personeli için dbp/hdp/pkk'yı aramayı düşünüyorum. henüz çözemediğim bir sebepten bütün kayıpların yerini biliyor olmalılar?
 • hakkinda pkk'ya muhimmat tasirken yakalandigi iddialari olan kisi.

  hemen mit ajani olmus. *
 • 2015 seçimlerinde tekrar şırnak'tan milletvekili seçilmiştir. memleketi cizre %92 gibi tarihi bir oyla seçilmesine katkıda bulunmuştur.
 • gün itibariyle devamsızlık yüzünden vekilliği düşürülmüş kürt siyasetçi.

  beklenen bir karardı. vekilliğinin düşürülmesi de pek de önemli değil açıkçası. vekil seçildiği bölgeden bugün bağımsız aday olarak bir seçime girse muhtemelen % 85-90 civarında oy alır. bu durumda meclisin verdiği bu kararın ne önemi olabilir acaba?
 • apar topar yurt dışına kaçan vekil. dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla terör yandaşlarını korku sardı.

  keşke barış için topladığı oyların hatrına, pkk'ya silah taşımasaydı...

  neyse, inşallah türkiye'ye mahkum olarak dönerde bu vatan(?) hasreti biter.
 • kaçtığı yurtışından dönerse, "pkk'ya silah taşırken mühimmatları götünüze sokarak mı taşıyacaktınız" sorusu mahkemece kendine sorulacaktır.
 • türkiye cumhuriyeti devletinin maaşlarıyla ekonomik döngüsünü sağlayan birisi. sadece şu haberi okuyarak; nelerle uğraştığı konusunda bilgi sahibi olma imkanınız var.

  http://www.haber7.com/…-pkklilari-kacirmaya-calisti

  yahu burası ne biçim oksimoron bir ülke oldu arkadaş! türk halkına ait bir mecliste görev alıyorsun ve kalkıp terör örgütünün silah kaçırmasıyla alakalı bir olayda adın geçiyor!

  yahu arkadaş birileri bizi trollüyor mu yoksa cidden kamera şakası mı var da biz bilmiyoruz!?

  kalkıp twitter'dan su ajitasyonu yapmakla olmaz bu işler! "kondo holkono sovonoyori. yoşoson ozgorlok, yoşoson cozro, ozgorlok bojo bojo" demekle de olmuyor bu işler!

  ancak kendi kendinizi kandırabilirsiniz böyle yaparak! türk askeri, legal bir yapılanmadır! bu ülkenin ve türk milletinin yılmaz savunucusudur! türk milletinin sırtını dayayacağı en büyük yapıdır! türk milletinin en büyük güvencesidir! çünkü türk silahlı kuvvetleri; kendinden bir parçadır! kendi evladıdır, kendi abisidir! kendi kardeşidir! illegal olan; senin ajitasyonunu yaptığın ve dağdan sloganlarla karşıladığın o eli silahlı bebek katilleridir! o topraklarda huzur görmek istiyorsan sen ve senin gibiler; ilk önce o eli silahlı amaçsız katiller silah bırakacak! madem masum dediğin kişilerin ölmesini istemiyorsunuz, o zaman onlar silah bırakacak! türk askeri legal bir yapılanmadır! ve de o topraklar; türk toprağıdır!
 • açık görüşteki kriptolu bir firardan sonra yerine amcaoğlunu bırakıp, sözlükte ilginç sekilde sadece soy adını değiştirerek muhafazakar trollük yapmak suretiyle gizlenmektedir.

  (bkz: şerif faysal yıldırım)