şükela:  tümü | bugün
 • ing. afallatmak, cesaretini kırmak
 • özel mesaj yoluyla küfür eden terbiyesiz ahlaksız bi şahıs.

  https://eksiup.com/c6de15709980

  7.2.2020 editi:
  cörtleyen link, yenilendi.

  http://imgbox.com/b4sb18va
 • balon bi sözlük yazarı.
 • sesege nickli yazarımsı bana özel mesajla küfrediyor demiş. bu da bi başka tip ender rastlanır türden. eksiup'a yüklediği için link kurbağa olmuş ama söyliyeyim orada da küfür filan etmedim. arkadaş herkesin nick altına girip pislemeyi hobi haline getirmiş, yazık kendi halinde.

  ss'leri uyduruk sitelere upload ettiği için ortada kalmış öyle. bana iftira attığı için küfür dediği mesajı ben paylaşıyım bari. küfür dediği tek şey ''amk'' ve bunu kullanış şeklim ona hakaret etmek değil. ama arkadaş alıngan çıktı ne yapalım üzdüysem seni affet. https://i.imgur.com/ycpcbfq.png

  bi diğeri ulan ne kekolar var ya beni oturup ciddiye alıyorlar. olum alayınızı en başta ben trollüyorum ama farkında değilsiniz. gerçek hayattaki beyaz yakalılara benzetiyorum ben bu tipleri. nasıl ciddiye alıp ellerini ovuşturup 'aha siktim belanı gel buraya mq çocu' diye klavyeye asılıyorlar. olum vallaha acınacak haldesiniz. eğleniyorum ama kalın böyle.

  biri de demiş 'balon bi sözlük yazarı.' 8 fav 88 upvote. füze atsaydın kral böyle ölmem.

  yahu yediremeyen gelip nick altına ağlıyor veya hazır entry girilmiş fav atıp çıkıyor hayat çok garip. pek bir şey beklememek lazım ki aslında beklemiyorum zaten kalite, incelik, zeka magma seviyesinde.
 • sesege nickli yazardan nasibini almış başka bir yazar :) bu sesege belli ki işi gücü bırakmış, gerçek hayatta alamayacağı aşikar olan zevk-i sefaları sanal hayatta almaya çalışan bir garip ..... kendisi.

  fill in the blanks please ;)

  sesege'nin rezillikleri için ayrıca:
  (bkz: sesege)
 • (bkz: faze clan)
 • sesege nickli yazarın fazeye saldırısı sonrası an itibarı ile mehdiliğini ilan etmesi beklenmektedir. :)
  kendisine gelen son vahiy sonrası girmesi muhtemelen entry:

  'dedim dedim bak ne oldu şimdi ehihihhi'

  sesege nickli yazarın tüm rezilliklerini bir solukta okumak için:
  (bkz: sesege)

  edit: biri şu arkadaşa eski türkçe sandığı kelimelerin türkçe bile olmadığını öğretsin :)