şükela:  tümü | bugün soru sor
 • profesyonel e-spor takımı.

  yakın zamanda counter strike global offensive takımıyla arzı endam edeceği için muhtemelen adlarını daha çok duyuracaklar.
 • katowice esl 2017 finalinde astralis'e karşı oynayarak kaybetmişlerdir.
 • yaklaşık iki hafta önce natus vincere oyuncusu guardian takıma katılmıştı. faze bugün ise fnatic oyuncusu olofmeister ile anlaştığını duyurdu. karrigan, guardian ve olof gerçekten sağlam bi omurga oluşturdu takımda. ara ara sürpriz yapabilirler ama virtus pro, sk gaming veya az da olsa astralis gibi sistemi oturmuş takımlar karşısında gene çok fazla şansları yok bence.

  neyse ya, bize oturup keyifle izlemek düşer.
 • olof transferiyle kağıt üzerinde muhteşem bir kadro kurmuş olsalar da bir yol olmayacak takım. bugün tepeye oynayan her takımın sağlam bir igl'i ve pis işleri üstlenecek bir support'u olması lazım. mesela sk'de igl olarak fallen support olarak taco var. astralis'te igl olarak gla1ve, support olarak xyp9x var. son majör şampiyonu gambit'in igl'i zeus iken dosia gibi bir supportları vardı. vp'de net isimler olmasa da yeri geldiğinde neo yeri geldiğinde byali support. yine son majörde sükse yapan big'de gob b ve legija var. ne bileyim immortals'ta boltz ve steel ikilisi var. fnatic'te support player'lığın kitabını yazmış krimz varken iyi bir igl olmadığından çuvallıyorlardı. faze'e baktığımızda ne düzgün bir igl (karrigan adam değil) ne de pis işleri yapabilecek bir oyuncu var. kaba kuvvetle şampiyona kazanma zamanı 2016 başındaki fnatic ile sona erdi. bu yüzden yeni kadroları hiçbir şey ama hiçbir şey vadetmiyor.
 • eleague premier, esl new york 2017 gibi iki tane premier turnuvayı map vermemeyi bırak, 2 map harici 10 round üzeri bile vermeden kazanan takım. şu an 15-0 lan game streakleri var ve gerçekten çok sağlam görünüyorlar. faze 2 senedir ıkına ıkına, nihayet tutarlı süperstar kadrosunu kurmayı başardı ve bence, uzun bir süre piyasayı domine edebilecek potansiyele sahipler.
 • yemin ederim piç etmişler takımı. nip'e yenilmek nedir üstelik finalde. astralis ile top 2'yi paylaşan faze nerde şimdiki nerde. olofmeister falan soytarı yakışmıyor bu takıma. kioshima nerde?
 • boston major 2018'de bu gece natus karşısında 2-0 ile seriyi kazanan e-spor takımı.

  maçta guardian'ın mirage maç sayısındaki 1'e 1 oyunu harikaydı. bombaya smoke attı, rakip bunu smoke içinde bomba çözecek sandı ama diğer köşeden pickleyip rakibi vurdu sonra bombayı çözdü.

  edit: finale yükseldiler tabi onu unutmuşum.
 • (bkz: #73828388)
 • 15-11 gibi bir avantajı elinde tutamayıp uzatmalarda c9 öpmüştür.
 • gönüllerin şampiyonu olan takım. kendilerine çok fazla güveniyorlardı ve onlar için iyi olmadı bu, son maçta özellikle olofmeister'ın saçma hatalar yaptığını düşünüyorum. hakkını vererek oynamadı bence. bu arada guardian sen insan mısın kardeş? büyük zevk alarak izledim.