• elbetteki hocaya hayran olmamak elde değil ama artık öğrencileri çok çalıştırıp az not verme alışkanlığını bırakalım diyorum. sanırım kendisi boğaziçi mezunu olduğu için bizden de aynı performansı bekliyor ama olmuyor işte hocam. biraz insaf yani.
  • dün tv8 de katıldığı programı izlediğim, yıldız teknik üniversitesinde görevli akademisyen. dünyadaki zenginler ve fakirler hakkinda açikladigi bilgiler beni soka ugratti. umarim ekranlarda sikca görürüz.
  • kendisi çok bilgili, donanımlı, iyi niyetli ve anlayışlı bir hocadır. verdiği dersler hiç tereddüt etmeden alınabilir.
  • geçen akşam tv8’de konuk olduğu programı izleyip keşfettiğim, ekonomiyi ve ekonomik sorunları islamla ve kuran ayetleriyle açıklayan takdire şayan akademisyen... böyle güzel düşünen insanlar varmış demenin mutluluğu içinde yürekten kocaman alkışlıyorum.
  • ytü iktisat bölümü öğretim üyesi sevgili hocam, gece geç saatlere kadar tv’lerde konuşup ertesi sabah da erkenden ders yaparak bazılarını üzse de, onu her platformda dinleyip birşeyler öğrenmek isteyen bizler için bulunmaz nimettir kendisi. sınavları zor da olsa, sıkılmadan dinleyeceğiniz dersleri, öğrencilerine karşı sevecen tavrı, yakışıklılığı ve karizmatik ses tonuyla bir tanedir hocamız.
hesabın var mı? giriş yap