şükela:  tümü | bugün
 • 2016 yılında "kimsem yok" "evlilik yolu" ve "sevgililer günü" adında üç single çıkartmıştır. türkiye'de bir kaç defa konser veren "the alan parsons project" grubunun gitaristi "ian bairnson" ile barselona'da aynı sahneyi paylaşmış olan tek türk gitaristtir.
  hayvanları çok seviyor, özellikle kedi babası lakabını fazlasıyla hak ediyor:)
  çalışmalarını dinlemek isteyenler için fazıl
  edit: imla...
 • bir sevgili arkadaşım video göndermiş facebook sayfasında ve bana da iletti. fazıl, bozcaada (sarhoşada) ibareleri vardı. izledim videoyu. müzikte melodi kısmı azdı. daha çok gitarın egemenliğinde ritm baskınlığında seyrediyordu. bozcaada için yapılmıştı parça.

  "tanrı, bozcaada'yı insanlar uzun ömürlü olsun diye yaratmış." cümlesini heredot'un söylediğine inanılır. ancak bu sözü söylememiştir. tüm metinlerdeki aratmalarda bu söze rastlanılmamıştır.

  ancak söz kıyaktır. en azından bozcaada bu sözü hak ediyor diye düşünüyorum. o nedenle bozcaada'da yaşıyorum. bozcaada'ya dair her olup bitenden arkadaşlarım beni haberdar ederler. sağ olsunlar var olsunlar...

  fazıl, bozcaada (sarhoşada) ibareli video youtube sayfasında paylaşılmıştı. videodaki görüntüler bozcaada'ya ait değildi. sadece sol üst köşede zaman zaman bozcaada'ya ait bazı resimler verilmişti.

  videonun altına; "bozcaada diyor ama klip başka yerde çekilmiş. üst kısımda karikatür gibi verilen bir iki bozcaada görüntüsü durumu kurtarmıyor. keşke klip bozcaada'da çekilebilseymiş..." yorumunu yaptım. hemen ardından şu cevap geldi; "görüntüler sedef adası'nda alındı. sedef'ten bozcaada'ya gitme arzusu olarak düşünebilirsiniz... inşallah bir gün görüntü de almak nasip olur." devamında cevap verdim: "bozcaadalıyım. geldiğinizde size yardımcı olmaya çalışırım."

  bana bu yazıları yazan kişi imzasındaki fazıl okudan'dır.

  hiç bir bilgim yoktu kendisi hakkında. araştırdım biraz. çalışmaları içindeki en sevdiğim şu çalışması oldu:

  [https://www.youtube.com/watch?v=fyxiqte0teg