şükela:  tümü | bugün
221 entry daha
  • demin salonda serilmis yatıyordum ki ablam geldi actı, izledim izledim bisey anlamadım! 1. bolumden izlemeye baslasam yine anlamam..

bir tane fazilet var; fazilet reyiz, mutfagı yıkacak sandım kek yaptı; yumurtayla sekeri dovercesine cırpması tamam, yag nerde? once un sonra sut koyuyor, kabartma tozu koymuyor cunku faziletin kudretini goren kek kendiliginden kabaracak sonra portakal dilimliyor falan oyle kek yapılmaz hocam estagfurullah deli mi ne? bir tane yasemin var, bu yaseminin kocasının bilmedigi bir cocugu var, fazilet buna engerek diyor; arizona kertenkelesi gibi kadının ensesinde, aha simdi sıkacam umugunu diye geziyor, faziletin kızları kim onun hakkında hicbir fikrim yok..! hmpsss uyumusum sonra..

yapanlar; insanların kafası zaten dolu ve yorgun, napıyorsunuz amk? izleyenler; ne gerek var?
  • vay , ekşi'de böyle bir türk dizisi izleyenler de varmış, duygulandım len:) hayır ben de izlerim türk dizisi severim de yani.
  • selinin evine dönmesi çok doğal ,babasıyla barışması hastayken kızını süründürecekmiydi adam okadar konforlu yaşamı varken.ya bi gidin dağdan gelip bağdakini kovmak.
    kız kiminle evlendiyse evlendi sevmiş evlenmiş ailesini istemediği biriyle.
    bu ezeli düşman olmakmi demek babayla.
    bu sürtukler adamın varından yoğundan faydalanmak istiyor.
    ama adamın kendi evladı sürünsün yok oyle bi dünya.
102 entry daha