şükela:  tümü | bugün
  • ilgisiz erkek varsa bu da var. insanı bayan bir erkek türü oluyor kendisi. kadınlar olarak ilgisiz erkeğe köpek gibi aşık olabilirken bu türden genelde hazzetmiyoruz.
  • fazla değer verirseniz değersizleşen siz olursunuz. dolayısıyla fazla ilgili olmayın. özellikle erkekler için.
  • ortası varsa alırım bi dal

edit: şaka yaptım
  • yavşaktır.
  • kadınların gözünde böcekten farkı olmayan bir loserdır.
    fazla ilgi kadını şımartır, orta miktarda ilgi keyiflendirir, ilgisizlik aşık eder.
  • fazla ilgili kek diye okudum. bakınız şurası ilginçtir ki olamaz da demedim. uçan tank yaptıysak bunu da yaparız. bu iktidarla her şey mümkün meeeşallah.

+ çayın yanında beni de alır mısın?
    - fazla sokulma da yanlış anlıycak insanlar
    + beni mi seviyorsun en çok çayı mı?
    - ne diyorsunuz hanfendi yani beyfendi, susamlarınız dökülüyor zaten yavaş
    + şşşşt dudaklarını hissetmek istiyorum
    - garsooonn
    + ısır beni, dişlerini geçir bedenime, ez parçala
    - sayın cumhurbaşkanım imdaaatt
  • sözlükte çoktur işte o benim'ci tayfadan. ne yazık ki fazla ilgi gösterenlerden idim.

kadın alışıyor buna.
    ve bir yerden sonra olması gereken bir şey gibi görüyor bunu.
    bu yüzden de bir süre sonra sizin ilginizin cezbedici tarafı kalmıyor.
    ilgisiz insanlarla dolu iken hayat, sizin fazla ilginizin değeri yok oluyor.
    alışmak kötü bir şey. bu sebeple ilginin dozajını iyi ayarlamak gerekiyor.

bu tıpkı çok yüksek maaş ile yeni bir işe başlamak gibidir.
    ilk aylarda müthiş bir şeydir bu. ama gelir arttığı için, harcama potansiyelin de artar.
    doğal olarak giderlerin yükselir.
    sonuç olarak bir müddet sonra bu maaş, yüksekliğini yitirir gözünde. o hesap işte.

böyle bir kadından ayrıldığınızda ise üzülmeyin.
    emin olun ki kaybeden siz değilsiniz.
    çünkü o kadın, hayatının her döneminde sizi kıyaslayacaktır yeni tanıştığı her erkekle.
    zenginliği tadan insanlara fakirlik çok ağır gelir.

ve unutmayın.
    siz, fazla ilgiyi her kadına verebilirsiniz.
    ama bir kadın, her erkekten fazla ilgiyi göremez.
    söylesene, kaybeden kim olur?
  • bir kaç zaman sonra sevgisini, hak etmeyen birisi için tükettigini fark edince yeniden doğmuş gibi mutlu uyanacak olan erkektir.
  • seversem tam severim abi. evet kıymetim bilinmiyor ve ilişkide yıpranan taraf oluyorum ama karakterimden de ödün veremem. elbet bir gün ilgimi hakedecek ve karşılık verecek kadın versiyonumla birbirimizi bulacağız.
    aklıma gelmişken insan ilişkileri konusundaki genel kurallardan birisini üzülerek söylüyorum ki
    (bkz: 4s kuralı)
    insanoğlu böyle işte...
  • kendini boş yere geren erkektir. çünkü hep eleştiri alacaktır. en kısa sürede olay yerini terk etmelidir. o ilgiyi hak edecek birine vermesi iki taraf için de hayırlı olur.