şükela:  tümü | bugün
  • akşam akşam kahkaha attıran mühendis.

edit: elektrik mühendisi olduğunu iddia ediyor. elektrik mühendisleri ev mi inşaa ediyor amk ?
    edit2: sıkıntı yapmışsın ama kaçan yok rahat ol sen.
    edit3: bu kadar nefret kusuyorsan sonunu da düşünmen lazım. ırkçılarla işimiz yok. sizler için sorun değilse benim de kürt arkadaşlarım var.
    edit4: twitter sahibi burayı okuyorsan eğer söyliyim eğlendirirken düşündürüyorsun kardeş. espri anlayışını beğendim.
    edit5: geçenlerde yine twitter'da gezerken #71439433 böyle bir şey vardı. senin de takibindeyim hewal. hala durumun kapalı. açarsın illa ki.
    edit6: twitter'dan askıya alınmış bir hesaptan video nasıl indiriliyor yadım pls....
  • siktir olup gidebilirsin, geberesice.
  • sülaleni de topla nereye gidiyorsan git. biz de senin gibilerden sıkıldık.

edit: video vardı, cortlamış.
  • madem rojavada mühendislik yapacakmış mühendisliği de gidip rojavada öğrenmesini tavsiye ederim. birileri bu arkadaşa kürdistan dediği topraklara türklerin yaklaşık 1000 yıldır egemen olduğunu açıklarsa çok iyi olacak.
  • muhtelemen işsizdir. eğer devletle alakalı bir işte çalışıyorsa yakın zamanda işsiz kalacaktır.
  • 2. cümlesi “sistem içersinde yükseltilmeme izin verilmedi” olan ergen terörist.

canım seni sistem içerisinde yükseltememişlerse, yükseltemeyenlere çat! bak biz valla, kendimiz yükseliyoruz veya sürünüyoruz.

yaşın kaç? eğitimin ne? ne özelliklerin var? üniversite sonrası mesleki bilgine ne ekledin? yabancı dilin? kariyerin? çalıştığın projeler? kullanabildiğin programlar? proje bazında deneyimin? saha deneyimin? lan senin daha kyk borcun bitmemiştir ne yükselmesi be?

ha bunlar hep var ama kürtsün diye taş koydular sana dimi?
  • türkçeye olan hakimiyeti ile güldürmüştür. kinini bile türkçe kusup hala zırlaması ile gülücüklere gark ettirmiştir beni.