şükela:  tümü | bugün
 • akp' li kağıthane belediye başkanı ve tabii başkan adayı. enteresan olarak da mustafa sarıgül ile bibi çoçuğu oldukları söylenmektedir.
  fazlı kılıç, istanbul içinde akp' nin gelişinin ve rte'nin yükselişinin ilk habercilerinden biriydi. daha o zaman milli görüşçüler ve şimdikiler tam olarak ayrılmamışken, bu adam bağımsız olarak kağıthane belediye başkan adaylığına girmişti ama resimlerinden " ben fazilet partiliyim aslında " diye bar bar bağırmaktaydı sanki fakat daha modernizeydi. sonra akp ortaya çıktı ve olay anlaşıldı. aslında,diğer bazı yoldaşlarına göre çok daha temiz yüzlü görünen fazlı kılıç' ın önümüzdeki seçimlerde tapu meseleleri yüzünden başkanlığının tehlikede olduğu söylenmekte ama istanbul' un bir çok yerinde olduğu gibi sonucun pek değişmeyeceği görünmektedir.
 • saat sabah 7de iş başı yapan, ve saat 7 ile 8 arası halkı makamında kabul eden kağıthane belediye başkanı.

  seveni veya sevmeyeni vardır ama adam herkesi dinlemektedir. makamına giriş serbest olduğu gibi , makamında kamera mevcuttur bu kamera kağıthane belediye başkanlığı girişindeki ekrandan görülmektedir. kendini izlettirmektedir kısacası. şaibeyi gizli saklı diyenler olabilir. bişey diyemem ama engellemeye yönelik birşeyler yaptığını göstermektedir kendisi

  özgeçmişi:(copy paste)

  1958 erzincan doğumludur.

  1960 yılından beri kağıthane'de ikamet etmektedir. ilk ve orta tahsilini kağıthane'de
  tamamlamıştır.

  beyoğlu ticaret lisesini ve istanbul iktisadi ve ticari bilimler fakültesini bitirmiştir. istanbul üniversitesi işletme fakültesinde muhasebe denetim uzmanlığı programını tamamlamıştır. yaklaşık 20 senedir kağithane'de siyaset yapan kiliç, bu süre içerisinde siyasi partilerin bünyesinde mahalle teşkilatından, il yönetimine kadar değişik kademelerde çeşitli görevlerde bulunmuştur.

  il genel meclisi üyeliği grup başkanlığı yapmıştır. ak parti kurucu il yönetim kurulu üyeliği ve
  il başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan kiliç, 28 mart 2004 yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilerek göreve başlamıştır.

  evli ve 4 çocuk babasıdır.
 • yaptığımız tüm okul organizasyonlarımızda yanımızda olan birçok faydalı proje ile kağıthane'yi yaşanılır bir yer haline getirmiş güzel insan. allah onu başımızdan eksik etmesin. tevazu sahibi duruşu ve halkını tanıması en büyük artılarından.
 • seçimler yaklaşırken hakkında bir takım iddaların ortaya atıldığı ak parti kağıthane belediye başkanı

  akp partili fazlı kılıç'ın olay görüntüleri
 • taraftarların seçime hile karıştırdığı tespit edilen sevgili belediye başkanımızdır. kendisinin zamparalık kasetleri cıkmış olmakla birlikte kendi özel hayatıdır. ama oyların çalınmış olması düpedüz sahtekarlıktır. gelelim hizmetlerine; iyilerden başlayalım. spor merkezinin 2013te biteceği söylensede yıl olmuş 2014 nisan. ortada spor salonu yok. kültür merkezimsi birşeyler yaptırdı. koyduğu filmleri tvde görseniz izlemezsiniz. adam gibi yaptığı tek şey çöplerin her gün alınmasi oldu, müteşekkiriz gelelim kötülere; yıllar once gittiğim ilkokul o zamanda rezildi oy kullanmaya gittim daha da rezil, tuvaleti tuvalet değil mikrop yuvası. içi dökülüyo. perdeleri masaları benim çocukluğumdan kalma. ne yazık ki civardaki tüm okullar aynı rezillikte. bir tane modern okul açtılar onda da kendilerinden bekleneni yaptılar vesselam imam hatip oldu. ne hikmetse koca gültepenin tek modern okulu imam hatip orta okulu. hmm pek bir teşvik edici. senelerdir başkanlık yapan bu zat okçuluk sosyal etkinlik filan boy göstereceğine keşke çocuk çiftliğine çevirdiği kütüphanemsi yeri bir adam etseydi.bir modern kütüphane açsaydı. aaaa ama yok yok açılırsa orası islam ilimleri kütüphanesi olur. not; dinsiz değilim, modernleşmenin önüne dini koyan kaypaklara karşıyım sözlük :)