şükela:  tümü | bugün
 • başlık sınırlara takılmasa "3 aralık 2016 fenerbahçe beşiktaş maçı biletlerinin satışının durdurulması" olacaktı.

  fenerbahçe galataray karşılaşmasındaki çirkin tezahüratlardan dolayı pfdk'nın aldığı karardır.

  saçma sapan sebeplerden ötürü türkiye'nin en heycanlı derbisini taraftarsız oynatmak gibi bir saçmalığın içine düşmezler umarım.

  kaynak1
 • beşiktaş'ın kadıköy'den çıkabilmesi için bjk futbol federasyonu'nun ürettiği son çare.

  aynı federasyon, 2 sezon önce de * kale arkası tribünlerinin ikisini de kapatmıştı sırf beşiktaş kazanabilsin diye ama dakka 90'da beşiktaş'ın daimi tokmakçısı sow yine salıvermişti kobrayı. * anlaşılan bu sefer garantici davranıp stadı komple kapatacaklar.

  hayır yani madem korkuyorsunuz, hiç oynamayalım.
 • ülke futbolu o kadar pisleşti ki neresinden tutsan eline bok geliyor amk.

  geçen sene gs-fb maçını güvenlik önlemiyle erteleyenler,
  bu sene bjk'nin önünü açmaya çalışıyor..

  halbuki hiç karışmasanız bu pis işlere bjk şampiyon olabilir yine fener gsyi yener yine.
 • bazı yaşı yetmez angut kuşları kadıköyden beşiktaş'ın çıkması için federasyon uydurması diyor. biz o stattan kalecisi olmadan galip çıktık hatırlatalım. diğer mevzuya gelince beşiktaş seyircisi mustafa kemalin askerleriyiz tezahuratını fener beşiktaş ayrımı yapmadan haykıracak bir zümredir. gönül ister ceza gelmesin ve tam dolu oynansın, ama olurda bazı tribünler boş kalırsa o tribün içinde bağırmaya hazır bir taraftar topluluğu içeride olacak, forma renkleri farklı olsada hep bir ağızdan aynı ses çıkacak. mustafa kemal’in askerleriyiz!
 • galatasaraylılar yine sarışın kardeşlerine desteğe gelmiş. eziksporlular sizi. bu maçın taraftarsız oynanmasını kabul edecek bir tane beşiktaşlı bulamazsınız. fenerbahçe' ye ceza verilecekse de derbi maçtan sonraki ilk maçta çeksin.
 • bu kadar korkmayın be beşiktaştan. bir de bize dersiniz ağlıyorsunuz diye. asıl tineri kim çekiyo belli oluyor. korkmayın titreyin kocanız geliyor.
 • konuyu mustafa kemal'in askerleriyiz tezahüratı ile ilişkilendiren ve buradan nemalanmaya çalışan herkes apaçık atatürk istismarcısıdır. net.

  atatürk tezahüratına sonuna kadar destek. bu konuda her zaman tüm taraftarların bir arada olması gerekli.

  ama dakikalarca koro şeklinde kale arkasından gelen "hepiniz o... çocuğusunuz" tezahüratları ne olacak?

  ulan sırf başkalarının ettiği küfürler yüzünden kombinemin olduğu tribün (vodafone arena 112. blok) kapandı ve maça gidemedik biz.

  siz fenerlisiniz diye size küfür serbest mi amk?
 • atatürkçü bir birey olarak konunun "mustafa kemal'in askerleriyiz" sloganı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. bunu yönlendiren kendisine biz cumhuriyetin son kalesiyiz ayağı yapan fener. geçiniz

  dakikalar boyunca kalplerde yıldız gönüllerde ay ananı .. galatasaray tezahüratı yapan kitle aynı kitle. madem atatürkçüsün ay yıldızı niye karıştırıyorsun edeceğin küfüre ki etmişsin dakikalarca

  eskiden beşiktaş taraftarından ufak bir kesim 30 saniye bağırırdı toplu kötü tezahürattan tüm tribün kapanırdı. başakşehirde oynarken kaç maç gidemedim ağzımdan kötü laf çıkmamışken. gs maçı öncesi nasıl birlik olmuştuk küfür edip ceza almayalım diye. adalet bir miktar kendilerine de çalışmaya başlayınca feryatların arkası kesilmiyor

  ha bana kalırsa tüm merdivenlere kadar doldursunlar. ama arkadaşların niyeti üzüm yemek değil.