• fetöcü eski futbolcularını kongre kararıyla üyelikten çıkaramayan takımın taraftarının fenerbahçe'yi suçlamasına sebep olan olay. 20 sene önce efsaneleriniz fetullah'ın dizinin dibinde türk sporunu ele geçirme mücadelesi veriyordu. sonra 2012'de eski başkanınız tüm gs taraftarının akp'ye oy verdiğini söyleyerek hükümete yanladı. güç neredeyse ona taptınız. stadınızda türkçe olimpiyatları düzenlendi. efsaneleriniz(!) teker teker ya yurt dışına kaçtı, ya da cezaevini boyladı. fetöcü olmayanlarınız ise adamlık mücadelesi adı altında futbolun altını oydu. otur bi bak ya. bi şey yazmadan önce bir düşün. "birazdan biri gelir benim bu sacmalamam üzerine ağzıma sıçar " de. zevk mi alıyosun, napıyosun anlamadım ki.
  • ortamlarda yıkılmayan son kale fenerbahçe dersin kim bilecek ?
  • eski kelimesini başlığa yazmamış.fb lafı geçerse dikkat çeker derdinde.daha fethullah köpeğinin dizinin dibinde oturan oyuncuları kulüpten adını silemeyen takımın taraftarı şanlı fenerbahçeye bok atma derdinde .
  • fb tv'de fetöcü çalışması tabii ki fenerbahçe yönetimini bağlar; ancak bu kişilerin en büyük özelliği kendilerini kolayca saklayabilmeleri. bukalemun kıvamında yaşarlar ve geçmişte herhangi bir tanışıklığınız yoksa kim olduklarını anlamanız güçtür. mesela bugün fb tv'den birkaç kişi daha alınsa benim için sürpriz olmaz. bu olayı fenerbahçe ile çok fazla ilişkilendirmeye gerek yok. kaldı ki benzeri kişiler daha önce gs tv'de de çalıştılar. hatta şu an spor medyasında müdürler düzeyinde fetö'den pek bağımsız olmayan kişiler var. bakalım, güçlü bir operasyon gelecek ama ne zaman olduğunu göreceğiz.
  • bir tane dallamanın yediği boklar yüzünden bütün bir camia hakkında konuşmak kadar aptalca bir şey olamaz. aynı şey galatasaray için de geçerli bana göre.

edit: süleyman seba.
  • birilerinin bir an once himmetle fenerbahçeyi ayaga kaldirmakla ilgili bkz vermesi gereken olay
  • faso fiso olan gözaltıdır. geçenlerde pazarcı teyzeyi gözaltına aldılar. siz hala bylock gözaltılarını ciddiye mi alıyorsunuz?
  • oha adamda fetöcü tipinin daniskası vardı, şaşırtmadı.
hesabın var mı? giriş yap