şükela:  tümü | bugün soru sor
 • beşiktaş'ın 5'er 10'ar attığı b36 torshavn adlı takıma fb ve gs'nin yenilip eleneceği gerçeği.

  österşuts ve vardar'a elenen takım avrupa'da her takıma elenir. hatta b36 adlı arkadaşlar bunlara fark atar. yazık be
 • (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)

  not: beşiktaş
  ek not: dünya sizin yüzünüzden böyle boktan bir halde amk trolleri.
 • iki ufak renkli takımın yenileceği gerçeği değil gerçekten eleneceğini sizde biliyorsunuz..

  östersund

  vardar

  ...........

  ....
 • günlük tinerler alınmış yine. afiyet olsun beyler.
 • geçen senenin şampiyonu galatasaraya attı bu arkadaş.

  dikkate almayın lütfen.
 • gs'yi bilmem ama bizim fener'in başında sevgili hocamız aykut olsaydı ve eşleşseydik elenebilirdik.
  sayın hocamız da maç sonunda, "iyi oynadık ama kalemize gelen ilk top gol oldu, bütün bir sezon yaşamamız gereken aksilikleri tek maçta yaşadık, önceliğimiz gol yememekti, golü kalemizde görünce oyun dengemiz bozuldu" teranelerini tekrar ederdi.
  fenerbahçe sigma'ya elendi. hem de 7 tane yiyerek. çok önceleri benfica'dan da bi 7 yemişliği var. meşhur pendik faciasını bilen bilir. yakın zamanda kendi evinde fethiyespor'a yenilerek kupaya veda etti. daha bi sürü sayarım benzer hayal kırıklıklarını.

  ama hiçbirisi vardar idmanyurduspor'a elenişimiz kadar acı değildir. iki maç yaptık adamlarla ve tek bir gol pozisyonuna bile giremeden 4 (yazıyla dört) gol yedik. iki maçta da yenildik ve buna rağmen aykut kocaman şakşakçıları çıkıp utanmadan "ama transferler de gecikti, ne yapsın hocamız" diye goygoy yaptılar.
  ulan insan vardarspor'a elenmemek için transfer mi bekler? mal mısınız?
  hatırladıkça sinirim tepeme çıkıyo arkadaş.

  o vardarspor'un uefa avrupa ligi tarihinin en kötü grup performaslarından birini sergilediğini ve daha ilk maçta kendi evinde 6 gol yiyerek (zenit kendini az daha sıksa 10 golden fazlasını da atardı yeminle) follafoş olduğunu, tarihleri boyunca bizimle oynayıp aldkları 2 (yazıyla iki) galibiyet dışında avrupa kupalarında başka galibiyetleri olmadığını da hatırlatırım.

  bu başlık vesilesiyle de olsa, bir daha asla ve asla aykut kocaman fenerbahçe buluşmasının olmaması gerektiğini hatırlatır herkese hayırlı akşamlar dilerim.
 • (bkz: 26 temmuz 2006 fenerbahçe b36 torshavn maçı)
  (bkz: 1 ağustos 2006 b36 torshavn fenerbahçe maçı)

  biz henüz oynamadık, zamanı gelince editleriz... mallaşmanın da alemi yok, trollük yapayım derken dürüst beşiktaşlıları da arada kaynatıyorsunuz...
 • böyle malca başlıklar açanların da tiner hehe diye dalga geçtiğini sanan yavşakların da ağzına kürekle vurasım geliyor yemin ederim. oğlum sizin anne sütünüz mü eksikti, beyninizin yerinde ceviz mi duruyor, mal mısınız oğlum siz?
 • hakettiğiniz ligdesiniz ,denk takımların mücadelesi olacak bu sene uefa kupası