şükela:  tümü | bugün
  • serdar ali çelikler'in borç batağında yüzen büyük kulüplere önerdiği çıkış yoludur.

şöyle demiş kendisi :

--- spoiler ---

dünyada ilk olun. ilk kez arkasında bir kulüp ismi olan bir coin (kripto para) üretin. fbcoin-gscoin-bjkcoin- tscoin-başakşehircoin gibi isimlerle kripto para üretin. araştırdım, mevzuat engeli yok. şirketler bu tür üretimler yapabiliyor.

bizim kulüplerimizin yeni gelir kalemine ihtiyaçları gün gibi ortada.

yıl olmuş 2018, hala inşaatçı kafasıyla gelişim beklemeleri büyük hata.

--- spoiler ---

kaynak
  • yobit.net üzerinden kolaylıkla açılabilen coinlerdir.
  • dursun başkan faks makinesi kullanmayı daha yeni öğrendi coin moin derken soydurur valla kulübü.
  • piyasayı yerinden oynatacak coinler yapabiliriz.
    (bkz: amugacoin)
    (bkz: aminacoin)
  • turkiye'de de spor kulupleri spordan baska her isi yapiyor.

bayramda kurban derisi de toplayin *
  • bu gidişle bimcoin a101coin de yakındır. bir zamanların cell furyası gibi.
  • serdar ali çelikler gibi bilgi sahibi olmadığı pek çok konuda fikir sahibi olan, türkiye 70'lerde avrupa birliğine girebilirdi yeaa temalı kahvehane teorilerini canlı yayında satmaya çalışan bir adamdan çıkması şaşırtıcı olmayan fikirdir.
  • zamaninda paul gascoigne'e yatirmistim. alkolik cikti ve hep kaybettirdi.

bi daha asla ayni hatayi yapmiyorum. hype degil, analizlere bakiyorum, guvenle kazaniyorum.

"ben de seninle kazanmak istiyorum yahu!" diyorsaniz buyrul ref'li link.
    https://www.binance.com/?ref=13926286
  • borsada işlem yapan kurumların, daha doğrusu sanal olmayan herhangi bir kurum veya kişinin böyle bir işe kalkışması akla mantığa sığmaz.

kazandıkça sorun yok elbette, ancak yarın bitcoin patlasa ne olacak? kimden hesap soracaksınız? garantör kim?
    hiç.
    bir bardak soğuk su...

peki gscoin batsa ne olur? düşünün...
    borsadaki gs hissesi çakılır, muhtemelen kulüp binası önünde yüzlerce gscoinzede toplanır. yüzyıllık kulüpler birdenbire kapıya kilidi vurmak durumunda kalabilir.

sanal para başlatmak vurkaç yapmak için iyi bir taktik, neredeyse titan gibi başarılı(!) bir saadet zinciri kurabilirsiniz. herkes aldıkça değer artıyor, ancak coin biraz düşüşe geçince panik satışlarını tetikleyebiliyor. dahası spekülasyonlarla çok kolay yönlendirilebiliyor.

netice olarak şu koşullarda olabiliecek bir durum değil. ileride bazı düzenlemelerle yapılabilir ancak onun adı da sanal paradan ziyade hisse senedi olur.