şükela:  tümü | bugün
  • son iki yıldır iyice ayyuka çıkmış durum.

evet adamlar resmen beşiktaş'a kafayı takmış durumdalar, yatıyorlar beşiktaş, kalkıyorlar beşiktaş. kıskançlık mı desem, kompleks mi desem bilemiyorum ama başlarına taş düşse beşiktaş'tan bilecek ya da en küçük başarılarında bile kendilerini beşiktaş'la karşılaştıracak bir duruma geldiler. hani galatasaraylılar yine bu düzeyde değil ama sanırım fenerbahçe'nin sportif, ekonomik ve prestij açılardan tam bir çöküş noktasına gelmesi bu insanlarda da güçlü bir beşiktaş takıntısına sebep oldu.

ne demek lazım bilemiyorum fakat beşiktaş'ta bu yükseliş trendi hala devam ederken bence bu ruh halinden vazgeçseler iyi olur, yoksa ileride daha da fazla üzülmek zorunda kalacaklar. benden söylemesi.
  • beşiktaşlıların sözlüğü sikmesi diye bkz verecektim ama başlık sahibinin başakşehir görünümlü trabzonlu olduğunu hatırladım. okumaya değmez.

tanım: olmayan olay. kimse gerek kupa gerek avrupa başarısı olarak kendinden aşağı bir takımı takıntı haline getirmez.
  • --- spoiler ---

kimse gerek kupa gerek avrupa başarısı olarak kendinden aşağı bir takımı takıntı haline getirmez.

--- spoiler ---

geçmişe mazi derler. istanbul muhafızgücü'nün de var fi zamanında şampiyonluğu.
  • beşiktaşlıların kendilerini bi bok sanmaları