şükela:  tümü | bugün
  • yıllarca galatasaray'ın uefa kupasına tesadüf diyerek küçümsemeye çalışan fenerbahçe camiası kendi başarısının da tesadüf olduğunu kabul eder mi ?

kabul etmiyorsa eğer o zaman galatasaray'ın uefa kupasının da tesadüf olmadığını kabul eder mi ?

aynı emre belözoğlu'nun doğuştan fenerli olduğuna inanıp,
    kartal dövmeli gökhan gönül'ün para için beşiktaş' gittiğini düşünmek gibi bir durum bu.

fenerbahçe başkanı aziz yıldırım'ın uefa kupası açıklaması için ;

(bkz: galatasaray'ın uefa kupasını kazanması tesadüftür)

edt:
    okuduğunu anlayamayan bi sürü gerizekalı olduğunu farkettim. bu edit o gerizekalılar için.

yukarıda fb'nin başarısı tesadüftür demek istenmiyor.
    fenerbahçe'nin yıllardır galatasaray'ın uefa kupasını tesadüf olarak küçümseme gayretine cevap olarak veriliyor.

yani bilal'e anlatır gibi anlatırsak ;
    o tesadüfse bu da tesadüf olabilir.
  • son 3 senedir final four oynayıp en sonunda hakederek kupayı alan takımımızı çekemeyen hazımsızların açtığı başlık.
  • sabah sabah tineri fazla kaçıran birisinin saçma ironi girişimi.

son 3 yılda 3 kere final four oynayıp geçen sene bir basketle kaçan kupanın ardından gelen bir şampiyonluk ne kadar tesadüf ise o kadar tesadüftür.
  • geçen sene finalde elenmiş, ondan önceki sene dördüncü olmuş ve bir önceki sen son 16'a kalarak bugün'e nereden gelindiğini gözlerin önüne sürülen başarının, gerçekten tesadüf olduğunu düşünen bir ezik beyanı.

vay babayn kemüğüne.
  • tinercilere dert olmustur.

ne de olsa son 20 yilin namaglup sampiyonu ve ligin 10 yildizli tek takimidirlar.
  • yukarda yazilmis ama ben de tekrar edeyim: uc senedir f4 oynayarak, ikisinde hakemlerin de katkisiyla elenmis takimin kupayi kazanmasi olayinin neresi tesaduftur acaba?
    ayrica cimbomun uefayi ustune super kupayi almasi da tesaduf degildir, yuregiyle oynayan kazanir arkadas.
    not: udohspor
  • bazı fenerli dostlarımız alınmasın, ister troll deyin ister komik olmaya çalışan bir arkadaş, söyledikleri maalesef gerçek. uefa ve süper kupanın tesadüf olduğu zamanında epeyce dillendirildi. altında yatan sebebi için yorumlar mutlaka daha önce yapılmıştır. şimdi aynı durumdayız. çok eski galatasaraylı bir basketbol izleyicisi olarak dün ve ondan önceki gece maçları büyük bir coşkuyla ve fb'nin kazanmasını gerçekten arzulayarak izledim.
    tabii ki başarının tesadüf olduğunu düşünmüyorum, zaten obradoviçin olduğu bir yerde başarının tesadüf olma şansı yok. bir gün umarım, bir takımımızın kazandığı bir başarının aslında diğeri için ciddi bir motivasyon kaynağı olduğunu, lig kalitesini artırarak, daha rekabetçi bir ortamda yeni başarılar için pencere açtığını görebiliriz.
  • fenerbahçe'yi gerçekten tebrik ederim. yunanlılar'ı yenip şampiyon olması ayrı sevindirdi beni. evet takımda türk olmadığı için fenerbahçe takımı oyuncularına da congratulations diyorum.
    galatasaray uefa kupasını aldığında ilk 11'de 7 tane türk vardı.
    fenerbahçe euroleague 'i aldığında hiç türk yok.

gönül ister ki ; bir gün bir türk takımı takım oyuncularından oluşan bir spor dalında tamamı türk oyunculardan kurulu bir şekilde şampiyon olsun. bir gün mutlaka gelecek o başarı. inanıyorum!
    not(p.s.) : galatasaray

not 2 : o başarı o şekil gelmese bile, bi şekilde gelsin ona da razıyım. o yüzden tekrar tebrikler fenerbahçe.

edit : yazmayı unutmuşum, ne galatasaray ne de fenerbahçe'nin avrupa şampiyonlukları tesadüf değildir. ortada ciddi bir emek vardır. ciddi ciddi tesadüf olduğuna inananlar bu iki takımın tüm maçlarını açıp baştan sona izlesinler belki o zaman objektif olmayı öğrenebilirler.
  • 90lı yılların sonunda kurulan marko miliç,zan tabak,conrad mcrae,mahmood abdulrauf,ibrahim kutluaylı kadrodan başlayan bi hazırlıktı bu..bu geçen yıllar süresinde şartlar oluşamamıştı...
  • fenerbahçe bu kupayı bileğinin hakkıyla kazanmıştır. çamur atmayınız lütfen. son yıllardaki artan başarı performansına bakarak değerlendirmenizi yapınız.