şükela:  tümü | bugün
 • sahasinda sampiyon olan takima kupa verdirtmemeye calisan, isiklari kapatan, madalya torenine cikmayan bir kulubun sasirtmayan hareketidir. bunlardaki gs ezikliginin limiti yok.
 • bir mal farkında olmadan ters giydirmiş olabilir. zira ben de bir mal olarak birçok defa oğluma montunu ters giydirdiğim oldu.
  bilerek yapıldıysa - fenerbahçeliyim- bu bir terbiyesizliktir.
  çocuğun masumiyetine bayıldım bu arada...
 • üst edit: sanırım fenerbahçe kulübü açıklama yapmış onların yaptığı bişey değilmiş. çocuk da bunu söylüyorsa fenerbahçeliler kusura bakmasın boşa suçlamışız.

  gerçekten inanılmaz. bu kompleksiniz yüzünden isterseniz 1 gün değil her gün dilenin, milyar eurolar toplayın bir bok olmaz sizden.

  allahın belaları. bundan sonra fenerbahçe nedir diye sorarlarsa bu başlığı gösterirsiniz.

  bunu yapanların utanacağını bilsem pü amınızı sikiyim demek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz.

  tanım: küçücük çocuğu tuttuğu takımdan dolayı dışlayıp polarını ters çevirten bir mahlukat birliği içeren başlık
 • umuyorum bir yanlış anlaşılma falandır çünkü fanatikliğin böylesi bir orospu çocukluğuna evrildiğini görmek ülke adına üzücü olur.

  edit: fenerbahçe'den açıklama gelmiş.
 • üst edit: aşağıda bahsettiğim durum gerçekleşmiş ve gs kulubu bu minik aslanımızı başakşehir'le oynayacağımız şampiyonluk maçında ağırlamak için girişimlere başlamış.

  (bkz: fenerbahçe'deki galatasaray ezikliği)

  mayıs ayında düşme potasından kurtulan takımın başkanı çıkıp şampiyonluğa oynayan galatasaray hakkında saçma sapan yorumlar yaparken, yönetimini üstlendiği ekibin de böyle çiğ hareketler yapması gayet normal.

  şimdi noldu? o çocuk her yerde daha çok gündem oldu. şampiyonluk maçında onur konuğu olacak belki.

  acaba kupa kaldıracak sahanın ortasında diye mi korktunuz? kıps.

  edit: seremonideki formalı çocuklar haberini paylaşan gerizekalı kendi attığı linki okumamış burada ahkam kesiyor. aynı boku fenerbahçe'nin daha önceden yediğinden bahsediyor haber. salak seni.
 • kompleksli olmak böyle bir şey.
 • çocuğun orada öğretmenleri yokmuymuş? hadi stadta biri insanlıktan nasibini almamış ve polarını ters girmeden içeri giremezsin demiş. ya o çocuğun öğretmeni? böyle bir muameleye nasıl izin vermiş. bu alenen görevi kötüye kullanma suçu. gerekiyorsa bütün sınıfı stada sokmayacaktı.

  ayrıca fenerbahçe yönetimi olayı derhal araştırıp sorumluları kovmalıdır.