• umuyorum bir yanlış anlaşılma falandır çünkü fanatikliğin böylesi bir orospu çocukluğuna evrildiğini görmek ülke adına üzücü olur.

edit: fenerbahçe'den açıklama gelmiş.
  • bir mal farkında olmadan ters giydirmiş olabilir. zira ben de bir mal olarak birçok defa oğluma montunu ters giydirdiğim oldu.
    bilerek yapıldıysa - fenerbahçeliyim- bu bir terbiyesizliktir.
    çocuğun masumiyetine bayıldım bu arada...
  • emre belözoğlu transferinden sonra oyuncunun tanıtımını yaparken kariyerini inter'de başladı olarak göstermişti bu ezikler.

fbtv'de maç anlatımlarını izleyin, galatasaray ile ilgili hep "rakip" ifadesini kullanırlar. böyle büyük bir galatasaray kompleksi vardır bunlarda, adını ararken bile dizleri titrer. 100 yıldır hep 2. planda kalmanın, takipçi olmanın verdiği eziklik.

bu olay da bunun yansıması. şaşırmayın diye söylüyorum..
  • yanlış anlaşılma değildir arkadaşlar. fenerbahçe spor klubünün uygulamasıdır. bizzat benim de başıma gelmiştir.

fenerbahçe tesislerindeki halısahalarda bile parasını verip halısahadan yararlanan insanlara aynı muamele yapılıyor. forma yasak... şort yasak... sarı kırmızı her şey yasak.

üzerimdeki galatasaray kaleci formasını ters giydim. eşofmanın üzerine de şort giydirdiler.

açıklama ise şu : fenerbahçeli yöneticiler gezerken görürlerse işletmeciye kızıyorlarmış... işte bu kadar takık ve kompleksli bir camia bu camia.

edit : anlattığım olaya inanmayan arkadaşlar olmuş... ne kadar ezik bir camia olduğunuzu görmek istiyorsanız gidin gözlerinizle görün. stadın yanındaki halısahaların soyunma odası duvarlarında bile uyarı! yazıları mevcut. hala duruyordur eminim ... orada futbol oynayanlar zaten bilir... bilmeyen de gitsin gözleriyle görsün.
  • çocuğun orada öğretmenleri yokmuymuş? hadi stadta biri insanlıktan nasibini almamış ve polarını ters girmeden içeri giremezsin demiş. ya o çocuğun öğretmeni? böyle bir muameleye nasıl izin vermiş. bu alenen görevi kötüye kullanma suçu. gerekiyorsa bütün sınıfı stada sokmayacaktı.

ayrıca fenerbahçe yönetimi olayı derhal araştırıp sorumluları kovmalıdır.
  • evet şimdi yanlış yere fb'ye atıp tutan yavşak suriyeliler; ön yargılı şekilde linç etmenin yanlışlığını bir kez daha gördünüz mü? utanmaz troller sizi. fb nefretinizde boğulursunuz inşallah.
  • kısaca, terbiyesizliktir.
    bu hareketi benim tuttuğum takım dahi yapsa aynı şekilde düşünürdüm. büyüyün artık lan, bırakın bu kadar fanatikliği, ufacık çocuğun formasıyla, polarıyla uğraşmayın.
    birde bu hareketi burada savunmaya çalışan mallar var ki onlara da, allah zihin açıklığı versin diyorum.
  • herkesin malumu olduğu üzere hakemler tarafından aleni bir şekilde iteklenenlerin, bari gündem değiştireyim mağduru oynayayım diye çıkardığı yepisyeni zırvalıktır. "fenerbahçe çocuğun polarını ters çevirttirdi" diye ağlamak gerçekten olağanüstü. bu ağlamanın karşılığı olarak fenerbahçe spor kulübü stadyum turundaki bir görevlinin zorla yaptırdığına dair bir kanıtınız mevcut mu? mevcutsa gereken uyarı yapılsın. yoksa da burada fenerbahçe düşmanlığınızı üfürmeyin boşa.
  • ali koç vizyonuna yakışan bir harekettir. rakibi şampiyon olunca zemini ıslatıp ışıkları söndüren zihniyetten ne beklenir ki zaten. galatasaray kompleksinden geberecekler yakında.
hesabın var mı? giriş yap