• bunu hakikaten bilinçle kasten ve isteyerek yapan yetkili bildiğin çomardır. zihni kısıtlı basit hesapların adamıdır, sığdır, kalitesizdir.
  • ama'sız lakin'siz bir açıklama yapılmalı. doğruysa buna sebep olanların görevlerine son verilmeli, yalansa olayın aslı açıklanmalıdır.
  • kısaca, terbiyesizliktir.
    bu hareketi benim tuttuğum takım dahi yapsa aynı şekilde düşünürdüm. büyüyün artık lan, bırakın bu kadar fanatikliği, ufacık çocuğun formasıyla, polarıyla uğraşmayın.
    birde bu hareketi burada savunmaya çalışan mallar var ki onlara da, allah zihin açıklığı versin diyorum.
  • hangi ara birbirimizden bu kadar nefret etmeye başladık !
  • çocuk yanlış bir yola girmiş. her ebeveynin görevidir bu gibi şeyler. çokta şeyapmayın.*
  • ulan ne garip adamlarsınız, nasıl bir kompleksmiş nasıl bir kinmiş çocuk lan giyse ne olur giymese ne olur. utanmasalar stadın ortasında nöbet tutacaklar çocuk bayrak dikmesin diye.
  • kutsal taşa tükürdü!
  • olay tabi ki yanlıştır, ayıptır. böyle birşey bilerek isteyerek yapıldıysa hiç bir izahı yoktur.
    ancak buraya gelip bu olayda vizyon vizyon ali başkan filan diyerek algı kasan güruha da ayrı bir ayar oluyorum. stattaki bir görevlinin yaptığı saçmalığı nasıl ali koç a bağlıyorsunuz anlamak mümkün değil.
  • insan mısınız dedirten olaydır.
  • açıkçası bilerek yapıldığını düşünmüyorum. inşallahta öyledir. cidden bu derece ufak tefek şeylerle vizyon mu kasıyorlar bilmiyorum ama rezillik bile diyemeceyeceğim kadar haysiyetsiz bir davranış. kafası art niyetli olan insanların kafası sürekli bu şekilde çalışıyor sanırım. yoksa eşofmandaki arma vs. bile düşünmek acizliktir.
hesabın var mı? giriş yap