• açıkçası bilerek yapıldığını düşünmüyorum. inşallahta öyledir. cidden bu derece ufak tefek şeylerle vizyon mu kasıyorlar bilmiyorum ama rezillik bile diyemeceyeceğim kadar haysiyetsiz bir davranış. kafası art niyetli olan insanların kafası sürekli bu şekilde çalışıyor sanırım. yoksa eşofmandaki arma vs. bile düşünmek acizliktir.
  • mizansen olduğu 10km öteden anlaşılan tweettir.
  • ali koç vizyonuna yakışan bir harekettir. rakibi şampiyon olunca zemini ıslatıp ışıkları söndüren zihniyetten ne beklenir ki zaten. galatasaray kompleksinden geberecekler yakında.
  • edit: bu da bizden gelsin... gs tv 8:33'ten itibaren

çocuğun eğlendiğinden dem vuran mı istersin, olayı hocaya, şaş’a getiren mi?

olaya tarafsız yaklaşabilen fenerbahçelileri tenzih ederim. çocuk lan bu çocuk, haysiyetsiz herifler.

gerçi ben sizin başkanınızın kompleksini de bilirim, kendisi şirketleri için yaptırdığı prodüksiyonlarda bile kırmızı kullanılmamasını özellikle isterdi. biz de rengi sevmiyor olabilir derdik. ta ki rahmetli abisiyle bir konuşmasına şahit olana dek.

ailenin zeki çocuğu *
  • parasızlıktan çocuğun cepleri de boşaltmışlar sanırım.
  • bunu birisi kasıtlı yapmış olabilir mi bu masum a ?
  • gs li bir yazarın çirkefçe tavırlarına tanık oluyoruz.
  • serbest kıyafet uygulaması olan galatasaray lisesi'nde öğrencilerin içeriye sadece fenerbahçe amblemli kıyafetlerle girememesi düşünüldüğünde galatasaraylıların çok da eleştirmemesi gerektiğini düşündüren olaydır.
    not: fenerbahçeli değilim.
  • böyle bir şeyin olabileceğine imkan ve ihtimal vermiyorum.
    eğer fererbahçe spor kulübünde çalışan biri tarafından yapıldıysa bu hareket bu zihniyette birisinin derhal kovulması ve siciline işlenmesi gerekiyor.
    burada ağzından salya saçan fatih terim çakmaları siz gs lisenizi dinleyin ne diyorsa onu yapın.
    resmi açıklama gelmediği sürece fotoğraflar veya video ile yorum yapılmaz. yarın stada girerken bu şekilde geldiğinin videosu çıkarsa özür dileyecek misiniz? yoksa zarfın içindeki 3 oy doğru 1 oy bizden değildir mi diyeceksiniz? bukalemun olmayın lan omurganız olsun.
  • :d
hesabın var mı? giriş yap