*

şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • asıl başlık "fenerbahçe'nin kalan 20 maçı kazanıp şampiyon olması" olacaktı malum karakterler yetmedi.
    evet bence bunu yapabiliriz, kalan 20 maçı kazanıp dosta güven düşmana korku salan bir camia oldugumuz tekrar herkese anlatıp seneye şampiyonlar ligine direkt katılabiliriz.
    ben buna inanıyorum hele bir de ersun hoca gelirse. korkun ulan bizden korkun

edit:baya karamsar gördüm renkdaslarimi,isteyen ile bira+patates’ine iddaya girerim.

edit:ben kalan 19 maci kazanip ipi gögusleyecegimize can-i gonulden inaniyorum dostlar
  • fenerbahçe'nin kalan 20 maçını ben kazanırım fenerbahçe kazanamaz.

mümkün olmayan eylem.
  • hayallerle yaşıyor bazı renkdaşlar. fener son 20 maçın 15 ini kazansa yine başarıdır. şampiyonluk artık hayalde, avrupa olsa yine şükür.

not:fb
  • en fazla yedi ( rakamla 7 ) tanesini kazanacaktır.
  • gelecek sezon tff 1. lig için şimdiden hedef konulmuş. işte vizyon.
  • olur mu olur.
    dur bunu seyahat kanalına ekliyim ben.

(bkz: astral seyahat)
  • malesef gerçekleşmeyecek hede.

inanın çocuklar
    çoçuklar inanın
    güzel günler göreceğiz güneşli günler
    şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz

not: alexspor
  • kazanir ama sadece sahada oynayarak degil, federasyon mhk ve hakemlerle birlikte bazi kulup ve takimlardan topculari ayartip sike yaparak kazanir baska oynayarak degil.
  • rakipler kalecisiz dahi çıksa 20 de 20 imkansız. bu kadroyu satsan anca tabakhaneden 1 çuval bok alırsın.
  • lan puan durumuna bakiyorum fenerbahce hicbir takimi yenemez. en kotusu bu takim.

not: 1907