*

şükela:  tümü | bugün
  • 2 tane arkadaş başakşehir-fb maçını anlatıyor.suratları beş karış
  • an itibariyle anlamadığım bir şekilde sesi kısmaktalar. arkadaşlar yeni başkanınıza marş söylüyor kendi taraftarınız.

bir galatasaraylı olarak ali koç beyi tebrik ederim.futbola vizyon geldi diye düşünüyorum.
  • çok kötü bir kanal inşallah düzeltilir yayınlar her şey. açıp da izleyesim gelmiyor bir fenerbahçe'li olarak.
  • artık alex'i görebilir miyiz lütfen
  • kimsenin ekmeğiyle oynamadan gereğini en kısa sürede yapmalıdır.
  • taraftar yeni başkanın duygularını merak ediyor git sok oraya bi mikrofon sor abi, senden önce trt, bein vs oradan mı dinleyeceğiz, rezillik şuan senin dışında kimse giremez oraya
  • yukarıda fbtv, sosyal medya ve kulübün neredeyse her zerresine işleyen taraflılık ali koçla beraber son bulacak denmiş, ama ben kendimce bir düzeltme yapayım, taraflılık sadece taraf değiştirecek başka da birşey olmayacak.
  • son çırpınışları artık fbtvnin umarım daha demokratik bir kanala dönüşür yandaşlıktan ziyade
  • fenerbahçeli değilim ama ali koç’un camiaya seslenişini izlemek için digiturkplay üzerinden açayım dediğimde yuvarlağın dönüp durduğu, beni bir türlü sarı saçlı mavi gözlüyle buluşturamayan kanal. sorun digiturkplay’de mi fbtv’de mi bilemiyorum.