şükela:  tümü | bugün
  • sozlukte yayinlanan son reklaminin abartildigina inandigim donuk gida markasi. ev partisi kismini anladik, feast yoneticileri bu ozel aksami dusunerek iyi bir atilim yapmislar. ancak gece 12.00'de efendim ayiptir soylemesi yirtik dondan firlamis gibi cat kapi gelecek komsulardan bahsedilmesi basarili bir strateji olmamistir. ulkemizde frat yatakhanesinde yasanmadigi surece ne kadar cilgin parti verilirse verilsin, gecenin bir korunde hic kimse zilinizi calip misafirlige gelmeyecektir. zira
    kop kop kop
    ding dong
    -aa osman amca iyi aksamlar
    - iyi geceler yigenim. biz de yengenle kuruyemis yiyorduk. bir agirlik coktu, sikildik. dedim 'hanim kalk gidelim yan komsuya bakalim ne yapiyorlar'.
    -oo iyi ettiniz, gecin gecin. 6 numara da geldi zaten biraz once takiliriz hep beraber.
    yoktur efendim boyle birsey, olmayacaktir da. zira gecenin o saatinde open door policy uygulamadiginiz surece damlayacak komsulara birakin buzluktan feast marka patates kroket cikarip ikram etmeyi, onlari iceri alacaginiz bile suphelidir. bi de ugrayip yeni yilinizi kutlayan dostlar varmis.. hadi canim sen de..
    bu nedenle girdikleri piyasanin dinamiklerini yeteri kadar calismadiklarini dusundugum bir hazir gida sirketidir.
  • özgörkey firmasına ait dondurulmuş gıda markası. mantısı ve elma dilim patatesi oldukça lezzetli, yalnız pizza çeşitlerini artırmalılar.
  • "zengin çikolatalı pasta"sı şahane.

bir tek "altı kişiliktir" ibaresiyle çok ayıp etmişler.* ona inanmazsak, gerisi şahane.
  • acılı* elma dilim patatesleri muhteşem olan firma.
  • en iyi kısa animasyon dalında oscar almış harika bir yapımdır.

6 dakikanız boşa gitmeyecek, at fava izle: https://www.youtube.com/watch?v=jbio_qktjke
  • küp küp doğranmış organik patates, domates, soğan çıkarmışlar.

hali hazırda ürettikleri dondurulmuş patatesle mükemmel iken, bir de organik olanları çıkararak yanılmıyorsam pazarda ilk oldular. desteklemek şart.
  • ağustos 2013 çıkışlı annihilator albümü. 9 parçadan oluşuyor ve 49 dakikalık çalma süresi var. şarkılar daha basit, kolay sindirilebilir bir albüm olmuş. ikinci dinlemede albüme tamamiyle ısınabiliyorsunuz. all for you dan beri annihilator albümlerine alışmakta zorluk çekiyordum, bu albümde bu sıkıntıyı yaşamadım. bilhassa akılda kalıcı nakaratlar yazılmaya çalışılmış gibi geldi. ordan burdan fırlayan sololar daha az. ritmler klasik annihilator. bence olmuş.

albümün track listi şu şekilde ;

01. deadlock
    02. no way out
    03. smear campaign
    04. no surrender
    05. wrapped
    06. perfect angel eyes
    07. demon code
    08. fight the world
    09. one falls, two rise

ayrıca albümün; eski parçaların tekrar kaydedilmiş bir bonus cdsi olan limitli versiyonuda mevcut*

01. fun palace
    02. alison hell
    03. king of the kill
    04. never, neverland
    05. set the world on fire
    06. welcome to your death
    07. no zone
    08. bloodbath
    09. 21
    10. stonewall
    11. ultra motion
    12. time bomb
    13. refresh the demon
    14. word salad
    15. brain dance
  • feast fırında levrek buğulaması ve acılı elma dilim patatesi olağanüstü olan firma.
  • organik donmuş bezelye çıkararak müşkülpesent çocuklarım için baharda bezelye stoklama sıkıntısından beni kurtarmış şirket. bezelye kolay sindirilir protein içeriyor, etten hazzetmeyen çocuklar ya da veganlar, vejetaryenler için çok iyi bir bitkisel kaynak. ayrıca çok taze tüketilmesi gerekiyor diye okumuştum bir yerlerde, pazardan eve gelene dek içindeki şeker nişastaya dönüşüyormuş (tadı da değişiyor haliyle)
    organik serisini kaldırmasın lütfen.
  • pizzalarında kullandıkları hamur sektördeki diğer markalara gore kalındır.superfresh, dr.oetker ve pınar'ın pizza hamurlarının kuru olmasına karşın feast'inkiler yumuşak kalıyor. daha doyurucu olması da cabası.

patates ve mısırlarından sonra pizzaya da sarmış durumdayım. bari sigara böreğine sıra gelmeden evleneyim, yoksa parayı bu heriflere gomcez