• chill out festival 2015 bodrum'da tüm ekip olmasa da jo.ke ve raz ohara olarak canlı performans sergilemişlerdir. saat 20.00 gibi babazula'dan boşalan sahneye çıktıklarında izleyemeye sahne önüne gelenler olarak 3 kişiydik. yazıyla üç. enteresan üslupları ile müziğe başladıklarında insanların şezlonglar üzerinde yavaş yavaş dikilmeye başladığını görebilim. yaklaşık yarım saat sonra sahne önü bütün festival boyunca hiç olmadığı kadar kalabalık oldu. etnik kıyafet ve enstrümanları ile raz ohara'nın halihazırdaki track'leri mixlemesi ve jo.ke'nin vokalleri gerçekten tam anlamıyla mükemmeldi.

ilk fırsatta dinlemenizi öneririm. mümkünse canlı.

feathered sun - keep it warm
  • şu şarkının sözlerini hiçbir yerde bulamıyorum. yeşillendiren olur mu?

(bkz: feathered sun, acid pauli, jo.ke, matanza - how strange)

edit: ben çıkardım madem hiçbir yerde yok.

what a beautiful face
    i have seen in this place
    there is circuling all round the sun
    what a beautiful face
    i have seen in this place
    there is circuling all round the sun
    and one day we will die
    and our ashes will fly from the earth plane over sea
    but for now we are young
    there is life in the sun and count every beautiful thing we can see
    i can’t believe
    how strange it is, i can’t believe
    what a curious life we have found it tonignt
    there is music, there is sun from the street
    there are lights on the trees
    i can’t believe
    how strange it is, i can’t believe

and one day i will die
    i’ll be laughing loud out from the clouds
    yes, i’ll be laughing with everyone unknown
    how strange it is to be anything at all.

some day i will die.

nothing to tie me down.

akustik versiyonu çok güzel, chill out seviyorsanız dinleyiniz . benden başka merak eden bir insan evladı çıkarsa afiyet olsun.
  • how strange akustik versionla aşk yaşamaktayım. çıktığından beri belli aralıklarla sardığım, arka arkaya kaç kez dinlesem bıkmadığım harikalar ötesi parça. her dinleyişimde farklı hayallere daldırtan, her bir yerinizi huzurla kaplayan türden.
  • elektronik müzik topluluğu.
    raz ohara, nu, christopher schwarzwalder, acid pauli, iannis ritter, jo.k.e gibi azmanlardan oluşur. (bkz: şampiyonlar ligi)
  • son zaman favorilerimden, canlisini cok ust uste dinlemeye gelmiyor. ama baska bir dj/producer ile birlikte performans yapinca genelde kalite cok ust duzey oluyor. severiz.
  • scheune ve bulbo bir uber’de shazamlanarak keşfedilmiştir,hoştur.
  • ocean tree adlı efsane parçalarına çok kötü vuruldum, hiç depresif havamda değilim ama çıkamıyorum şarkıdan...

okyanusa yelken açmak ya da atıma atlayıp gunbatımına sürmek istiyorum elde viski mataram; neyse ki ne yat ne de at var...
    this for trees
hesabın var mı? giriş yap