• itiraz edersem cümle alem siksin.
    bunun için referanduma gidilirse de evet oyu vereceğim.
    bundan sonra dincilerin ülkeyi bölmesine benden tam destek.
    hadi reyiz başladığın işi yarım bırakma, beline kuvvet.

edit:
    vay amk. ilk defa reyizi destekleyeceğimiz tuttu, akpliler yine bize bölücü diyor.
    lan oğlum sarayında oturup bize gülümseyen allahımız diyor bunları, ben demiyorum.
    hatta açık açık kürdistan eyaleti de diyor, ben demiyorum o diyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=66wnxr30azm
  • federe devleti sikeyim direkt 3 e bölelim şu ülkeyi yemin ederim batı kısmı 30 senede türkiye'nin bugünkü ekonomisini yakalar, g20 ve avrupa birliğinde medeni bir ülke olur. diğer iki kısmı da kendi halinde devam eder.
  • ak parti tarafından referanduma sunulduğu takdirde hiç düşünmeden evet'e basacağım sistemdir.
  • benden 1000 kere evet. çok da tın. bölünelim amk banane.
  • siz sanıyor musunuz chp'nin kalesi trakya ve ege'ye ayrı eyalet verilecek.

adamlar anadolu ve istanbul şeklinde iki ayrı eyalet yapacak. yani kafanızdan geçen içanadolu-dogu anadolu , trakya-ege-akdeniz eyaleti şeklinde ayrılmayacak.

ulan hiç mi tanımıyorsunuz rte'yi. sizin ekmeğinize yağ sürer mi o adam?
  • dincilerin bölmesine tam destek referanduma gitsin evet vercem söz
  • eyaletler kataloğu ne zaman elinize ulaşır?
  • simdiden evet diyen arkadaslar goruyorum. beyler bu adam eyalet sistemine gecip anadoludan izole olmak icin yanip tutusan insanlarin gene hayir diyecegi bir kac madde bulup oyle getirir referandum maddelerini onumuze. (orn: bati anadolu doguya tazminat odeyecek, akdeniz ic anadoluya pamuk yardimi yapacak vs. )
    o yuzden hic heveslenmeyin gene hayir diyecegiz. hos, gene evet cikacak o da ayri bir mesele.
  • yetmez ama evet diyorum. bundan sonra her seye evet her secimde rte...
  • bir iddia. ben bununla ilgili daha farklı bir şey diyeceğim. bakın bugün bunu bir akp'liye söylerseniz "olur mu lan öyle şey. reis bu ülkeyi böldürmez, kaldı ki referandumdan geçmez bu" diyecek. akp bunu dillendirip referanduma sunduğunda aynı kişiye gidin sorun şunu diyecek "dostum işlerin daha hızlı yürütülmesi, yatırımların daha dengeli dağılması için eyelat sistemi şart. mevcut sistemle olmuyor. o yüzden evet demeliyiz"
hesabın var mı? giriş yap