şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçeliler derneğinin aziz yıldırımı destekleyecekleri yönünde yaptiklari sacma sapan aciklamadir.

ulan siz hangi fenerbahcelilerin dernegisiniz? kazanan fenerbahce olsunmus. maasiniz yatti heralde?

--- spoiler ---

2-3 haziran 2018’de gerçekleşecek seçimli olağan genel kurul için başkan adayı olduğunu açıklayan sn. ali koç’un ardından, kulüp başkanımız sn. aziz yıldırım da bir dönem için daha başkanlığa aday olduğunu açıkladı.fenerbahçe spor kulübü çatısı altında sportif mücadelesini sürdüren tüm takım, sporcu ve teknik ekiplerimize sonuna kadar koşulsuz desteğimizi sürdürürken; sezon sonu gerçekleşecek kongrede oy hakkı bulunan kongre ve temsilci üyelerimizin, özgür iradeleri ve kendi kabulleri çerçevesinde tercihlerini yaparak yeni dönem başkan ve yönetim kurulu’nun seçimine katkıda bulunacaklarından şüphe duymuyoruz.kimi desteklerse desteklesin; karşı tarafa yönelik, edep içeren bir dil barındıran, yapıcı, altı dolu, yol gösterici eleştiri ve görüşleri saygı duyarak karşılıyor ve değerlendiriyorken…fenerbahçelilik ahlakından uzak bir üslupla, çirkinlik dolu, kırıcı, ayrışma ve çatışma temelli, kutuplaştırıcı, isimler üzerinden aday olunan makamın ve fenerbahçe’mizin saygınlığını zedeleyici her türlü yaklaşımı reddediyor…son zamanlarda artan ve fenerbahçe’mize faydası olmayan hiçbir kavga, tartışma ve gerginlik ortamında yer almayacağımızın bilinmesini istiyoruz.demokratik sınırlar çerçevesinde gerçekleşmesini beklediğimiz kongre sürecine dair, fenerbahçe’mizin tarihinden gelen değerlerin bizlere yüklediği sorumlulukla, olması gerektiğine inandığımız tutumumuz budur.inandığımız bu tutum çerçevesinde ve aynı zamanda bir taraftar derneği olmamızdan ötürü, bünyemizde her iki adayı da destekleyen ve yeni dönemde başkanlığa layık gören üyelerimiz bulunması da muhakkaktır.ancak, fenerbahçeliler derneği – feder yönetimi olarak bu süreçte bir dönem için daha desteğimiz; başkanlığı süresince kulübümüze çağ atlatmış, camia olarak süregelen mücadelemizde yargıtay kararı ve sonrasındaki gelişmeleri yine başkanlığı döneminde sürdürmeye hakkı olduğuna ve fenerbahçe’mizin direnişinin liderliğini yaptığına inandığımız, bu haklı mücadelede daima tarafında yer aldığımız başkanımız sn. aziz yıldırım ve kulüp yönetimimizden yana olacaktır.kulübümüz seçimli olağan kongresi sürecinin, çubuklu forma’da can bulan arma’ya değer ve güç katmasını, karşılıklı olarak saygı ve hoşgörü içeren bir ortamda gerçekleşmesini bekliyor; eski yol ve dava arkadaşı, şimdi ise rakip olan birbirinden değerli iki başkan adayımıza başarılar diliyoruz.oluşturulmak istenen algının aksine, her biri saygıdeğer kongre üyelerimizin sandıkta oluşacak teveccühü neticesinde; kazananın sadece fenerbahçe olacağına gönülden inanıyoruz.

saygılarımızla, fenerbahçeliler derneği – feder

http://fenerbahcelilerdernegi.org.tr/…un-feder.html

--- spoiler ---
  • bir an federer okudum. tam nadal ulan diyordumki gerçekle göz göze geldim.

hayırlısı diye tanımlayacağımız durum. ayrıca feder kim amk?