• fed 10 die teknesi var adamın ya. tekne mi neyse artık o.
  • bi kere kapıda gördüm bu adamı, şok oldum açmadım falan... ilginç bi olaydı... soora muhabbet ettik çok neşeli ve hoşmuhabbet birisi... şarkıları da damardan vuruyo yane
  • eskiden solaryum bu kadar yaygın değilken biz bu yanık tenli ak saçlı çapkın adamı görünce dalgamızı geçerdik ki bu solaryum bizim aklımızı alana dek.çözemedim kardeşim önüne gelen solaryum peşinde amamçları fedon olmaksa kolay gelsin ne diyeyim
  • yunan mitolojisinde aydinlik tanrisiymis. kendisi boyle dedi ben bilemem.
  • slip kirmizi mayosu, dehsetengiz derecede buyuk gobegi ve hic kesmedigi, teninin o acayip kizilimsi kahverengisiyle kontrast icinde olan beyaz sakallariyla televolelerde boy gosteren insan..
  • (bkz: vedat okyar)
  • sapık bakışlarının ardında sapık da bi ruhu olduğunu düşündüğüm, ama ısrarla aşığınım ve nerdesin şarkılarından vazgeçemediğim beyaz saçlı sakallı şarkıcı.
  • tv'lerde daha cok hareketli ve sirtaki tarzi sarkilari calmaktadir ama kasetindeki cogu sarkilar damardan vurur. nedense duygusal, romantik sarkilarini tv ve radyolar calmayi istemez. ozellikle romantik sarkilari cok cok iyidir. tabak kirmasindan dolayi da sacma ve yersiz tepkiler almaktadir.
  • çok iyi niyetli ve saf bir insandır. anlamak için tanımak gerekir....
  • cem yilmaz gosterisinde herkesin cehenneme gidecegini bir tek bu zatin kurtulacagindan dem vurur. o zaten yanmis yanacagi kadar diyerek ozetler olayi. 2 saatten aklimda kalan iki espriden biri budur.
hesabın var mı? giriş yap