şükela:  tümü | bugün
  • internette beğendiğiniz içerikleri saklayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir websitesi.
    sloganları da güzel olmuş: pick, keep, share!

http://www.feedfloyd.com/

şu da hakkında çıkan bir makale:
    http://www.webrazzi.com/2011/12/09/feedfloyd
  • pinterest'in ardında yatan fikri ek özelliklerle geliştirip dil desteği de ilave ederek oldukça başarılı bir şekilde uygulamış web sitesi. türkiyeden çıktığını gördüğüm - kullandığım web siteleri arasında eli yüzü en düzgün olanı. şukela.
  • bugünlerde beni en çok eğlendiren web sitesi. stumble yoluyla bulduğum binlerce metaryali saklayabilmeme vesile olmuştur, ne de güzel olmuştur.
  • şık ve zarif tasarımı ile insanda uzun süre gezinme hevesi yaratan , internette bulupta " lan simdi zamanım yok ama bunu unutmasam keske" dediginiz şeyleri sizin yerinize saklayan şukela bir site.bakındığım kadarıyla hızlı çalışıyor insanı yormuyor.
  • turk icadi oldugunu ogrendigimde daha da bi sevdigim, saatlerimi harcadigim ve harcamak icin can attigim paylasim, eglence sitesi.
  • fancy cakmasi.
  • tarayıcınızın sık kullanılanlar menusune sürüklediginiz bir "picker" ile gezindiğiniz her siteden rahatca görsel kaydetmenizi saglamak gibi pratik bir özelliği de mevcut bir siteymiş efendim .
  • beğendiğim yemek tariflerini saklamamda bana yardımcı olan kullanımı kolay bir site. yemek tariflerinin yer aldığı blog adreslerini tek tek yer imlerimde saklayıp sonra hangisiydi diye ve internette fıldır fıldır gezip tarif aramaktan beni kurtardı sağ olsun.

pinterest'e çok benziyor evet ama pinterest bana kullanımı daha zor geliyor. haberler bir taraftan, izlemediğim kulanıcılar bir taraftan... bir sürü duvarı var. içeriğin hızlı akması ve çok olması pozitif bir yan olabilir evet ama feefloyd daha sakin, daha bizden gibi geliyor bana. elbette zaman geçtikçe feefloyd da hızlanacaktır fakat görünümü her zaman daha sade kalır umuyorum ki.
  • yenilenmiş ve içerikler nihayet kategorilere göre gezilebilir hale gelmiş. çoğiyi olmuş, çok da güzel olmuş.
  • varlığını tesadüfen öğrendiğim ve çok hoşuma giden site. üye olmak için davetiye talep ettim ve davetiyem geldi ancak nedense bir türlü üye olamıyorum. kayıt formu hata verip duruyor. acilen el atarlarsa çok memnun olacağım.