şükela:  tümü | bugün
  • bir overkill - the killing kind şarkısı. enstrümental.
  • (bkz: killfrenzy)
  • darediablo albümü
  • http://www.shockwave.com/sw/content/feedingfrenzy
    adresinden ulaşılabilecek yüksek derecede bağımlılık yaratan shockwave oyunu.
  • yahoo'nun downloadable oyunları arasında olup, "bu oyun 1 saat içinde kendini yok edecektir, ve tabii eğer istersen şu kadar dolara kapatırız jim" gibi bi ibare ile başlayıp, kazayla falan kaparsanız değil bir saat, birinci dakikasında veda edebiliyorsunuz oyuna. tamam ben sazan olabilirim, yahoo'nun bu olayını bilmiyor olabilirim -ki sazan olmamın oyun içerisinde bir sakıncası yok, balık oyunu, sazan olan kazanıyor- ama sen dial up bağlantı ile kas 9084 kb indir, sonra oyun açılmasın. adamın götünden kan alırlar kamil kan.
  • balık olmak ne zormus temalı, bağımlılık derecesı sıgaraya es değer olan shockwave oyunu.
  • cogu annenin kapildigi cilginlik
  • o balıkların doydukça çıkardığı sesler sonucu insanın "yarasın!" diyesi geliyor.. çok zevkli, görüntüleri, efektleri çok güzel olan tekrar tekrar bitirilesi oyun..
  • şu oyunda tüm balıkları yiyebilecek boyuta eriştikten sonra hunharca sağa sola saldırırken yaşanan mutluluk hayatta pek az şeyde vardır. ama sakın "biraz kafa dağıtayım, balıklarla filan huzur bulayım" diye başına oturmayın. bir süre sonra kendinizi "ulan senin ben köpekbalığı kere! sen dur ama sen duuur" diye bağırır vaziyette bulabilirsiniz.
  • şu aralar geceleri uyutmayıp, sabahları beni eve kilitleyen pis bir oyun bu feeding frenzy 2. "ulan ne zormuş kupayı kazanmak anasını satayım" dedim az önce, eninde sonunda kupayı kaldırdıktan sonra. sonlara şöyle kimsenin seni yemediği, oradan buradan puan ve para kazanacağımız bonus kısımlarını yerleştirsene. ama yook, ille o kuyruğunu ısırttıracağın iğrenç balinayı koy di mi? neyse, her ne kadar 5 yaşındaki kuzenimden görüp araklamış olsam da gerçeği itiraf ediyorum, sanırım ondan daha çok zevk alıyorum ehe.