• bir overkill - the killing kind şarkısı. enstrümental.
  • (bkz: killfrenzy)
  • darediablo albümü
  • http://www.shockwave.com/sw/content/feedingfrenzy
    adresinden ulaşılabilecek yüksek derecede bağımlılık yaratan shockwave oyunu.
  • balık olmak ne zormus temalı, bağımlılık derecesı sıgaraya es değer olan shockwave oyunu.
  • cogu annenin kapildigi cilginlik
  • o balıkların doydukça çıkardığı sesler sonucu insanın "yarasın!" diyesi geliyor.. çok zevkli, görüntüleri, efektleri çok güzel olan tekrar tekrar bitirilesi oyun..
  • şu aralar geceleri uyutmayıp, sabahları beni eve kilitleyen pis bir oyun bu feeding frenzy 2. "ulan ne zormuş kupayı kazanmak anasını satayım" dedim az önce, eninde sonunda kupayı kaldırdıktan sonra. sonlara şöyle kimsenin seni yemediği, oradan buradan puan ve para kazanacağımız bonus kısımlarını yerleştirsene. ama yook, ille o kuyruğunu ısırttıracağın iğrenç balinayı koy di mi? neyse, her ne kadar 5 yaşındaki kuzenimden görüp araklamış olsam da gerçeği itiraf ediyorum, sanırım ondan daha çok zevk alıyorum ehe.
  • birkaç ayda bir yeniden sarılan zaman öldürgeci. school of fish in tamamını götüren balığın geğire geğire dolanması ise tebessüm yaratıp yarasın tosunuma iç sesini beraberinde getiriyor.
  • xbox platformunda da bulunan balık yeme oyunu. can sıkıntısından bi bakayım dedim. yahu adamı esir alıyor. sen tut oyun oynayacam diye xbox al o oyun senin bu oyun benim fink at. ama gele gele balık yeme oyunu bağımlısı ol. sakın başına oturmayın ben yandım siz yanmayın. zaman zaman bu tür değişik oyunlar yüzünden çok vakit harcıyorum. benzerleri için:

(bkz: world of goo)
    (bkz: boom boom rocket)
hesabın var mı? giriş yap