şükela:  tümü | bugün soru sor
 • herotürk'ün yaratıcısı, akp'nin çalışma programını yazan kişiymiş. ayrıca laleli sanayici ve iş adamları derneği kurucusu. kendisini herkese tanıtmaya çalışıyor. eyvahlar olsun.
  http://fehmidemirbag.blogspot.com/
 • kasımpaşalı isimli kitabın yazarı.

  şaka sananlar için;

  link.

  +

  #47198642

  hazır %15 indirimi de varken kaçırmayın derim, bir de kafanıza huni taktınızmı dadından yenmez.
 • adini sanini yazdigi kasimpasali isimli kitabin calinti kapagi ile gazete sayfalarina dusmesi ile ogreten kisi. kitabini "genclere rol model olusturmasi icin" yazdigini belirtmis olsa da kendisinin televizyon dizisi afisini birebir kopyalayarak kapaga koymasi gercekten bu yolda muthis bir gosterge olmus. ha bir de kitabin tanitimlarinda bu "orijinal tasarim"lari yapan baska bir arkadas daha varmis da artik onun ismini cismini gectik. gunun sonunda kendisi icin en guzel tanim yeni turkiye'nin yazari, onunu acacak kanaat insanlarindan.

  http://www.radikal.com.tr/…kasimpasali_oldu-1244031
 • ilköğretim birinci sınıf öğrencisi bir çocuğun elinden çıkmış gibi duran şiirimsisinde lgbtlere nefret kusan kişi. hayır, lgbt olmanın ne olduğunu bilse içim yanmayacak. erkek eşcinsellerin karınlarını deşip "hani senin rahmin?" diye sormaktan falan bahsediyor. şu mübarek günlerde allah ıslah etsin, içine iyilik versin. internet hızının her gün arttığı bilim çağında bu denli bilgisiz kalmanın affedilmez bir günah olduğunu tez vakitte idrak eder inşallah. sonuçta ilk emri "oku!" olan bir dinin inananı.
 • one minute ve dunya besten buyuktur diye de kitaplar yazmis. bi belediye kutuphanesi acilisinda gordum. cilt cilt doldurmuslar raflari bunlarla. baska da alan yoktur zaten.