• 2008-2009 sezonunda 3.kaleciliğe yükselmiştir. istanbul büyükşehir belediyespor'un kaleci antrenörü mahir günok'un oğludur.
 • doğum tarihi 01.03.1989 olan genç kaleci.
 • bu çocuğun boyu hakkında biraz araştırma yapmıştım. 191 cm olan volkan demirel'den daha uzun olduğunu biliyordum. ancak çoğu yerde daha genç yaştaki boyu olan 188 yazıyordu da inanmamıştım.

  fanatik fantezi futbol'dan yeni öğrendiğim kadarıyla 196 cm imiş boyu. maşallah diyesim geldi. bi de nedendir bilinmez, bu adamın (entry'nin başında çocuktu, 196'yı görünce adam oldu farkındaysan) en az volkan demirel kadar iyi bir kaleci olacağına dair yoğun bir hissiyatım var.
 • sağlam fiziğinden dolayı volkan babacan'a oranla çok daha güven veren bi duruşu var. 2018 yılının haziran aylarında adından çok söz ettirmesini bekliyorum.
 • şu an racing genk ile oynanmakta olan hazırlık maçında volkan babacan'dan katbekat daha iyi bir kaleci olduğunu kanıtlamak için oynuyor sanki.
 • 15 ağustos 2010 fenerbahçe antalyaspor maçıyla birlikte ilk defa süper ligde forma giymiş oldu.
 • 23 ağustos 2010 trabzonspor fenerbahçe maçında fenerbahçenin kalesini koruyacak olan genç kanarya. yıllar evvel o deplasmanda recep bileri kazanmıştık. sana da güvenimiz tam koç. allah utandırmasın.
 • trabzonspor maçında gollere yapabileceği hiçbir şey olmayan, onun dışındaki toplarda yapması gerekeni yapan, üstüne bir de penaltı kurtaran genç kaleci. babacan'dan çok daha sağlam görüntü verdi.
 • 23 ağustos 2010 trabzonspor fenerbahçe maçına bakarsak:
  bu adamda iş var!
  3 golü ( top değil gol) gol olarak yemiş, karşı karşıya kaldığı pozisyonda kurtarmayı bilmiş üstünde bir de penaltı çıkarmıştır.
  bu çocukta iş var. 3 gol yediği maçta bir kaleci için iyidir denebiliyorsa:
  bu adamda iş var ulan!
 • çok zor bir ilk maç tecrübesi yaşadı. onun yerinde olmak istemezdim gerçekten. ikinci golde oyundan kopmuştu. hala o ilk golu nası yedimi kuruyordu kafasında. bunun ne kadar yanlış olduğunu umarım görmüştür. bir saniye uyursun tabelaya baktığında 3 olmuştur. golü yedin. bitti. geç artık. oyundan kopma.

  ikinci gol dışında ikinci yarıda yattara'nın bir ortası altı pasın kenarından sekip sol açığa açıldı teofilo altıpasın içinden golü kaçırdı. orada da ikinci golü yaşıyordu bence hala kafasında. çıkayım mı çıkmayım mı diyene kadar çıkması gerektiğini göremedi bile.

  bunlar fundemental eksiklikler değil. tamamiyle heyecan ve tecrübe ile alakalı eksiklikler.

  penaltı atışında türkiyedeki hemen hemen bütün kaleciler 5 metre açılıyor. çıkartıyor yiyor. ama mert bugün penaltıda nizami bir şekilde penaltı nasıl kurtarılır dersi vermiştir. fundemental bir artıdır. heyecanını yenerse geleceği olabilir. bu maçı unutsun gitsin. nası pozisyonlara takılmaması gerekiyorsa maçlara da takılmasın.

  bir maça takılıp kalırsan 2 seneye kalmaz recep biler'in yanında bulursun kendini. kendisi şu an nerede hangi takımda bilmiyorum ama eminimki hala kafayı yastığa koyduğunda sergenin frikiğini düşünüyordur. yapmasın böyle.
hesabın var mı? giriş yap