• kanadalı "yumuşak müzik" bağyanı. şu ana kadar bir albüm çıkarmış, onun da adı let it die.

http://feistmusic.artistes.universalmusic.fr/

bu hanım kızımız bugün pek ünlü değil belki ama yakın tarihte dokunduğu herşeyi altına çevirecek, nah şuraya yazıyorum.
  • az once bana "dunyanin bir yerinde boyle bir kadin var ve ben internet kafedeyim" dedirtmis kisi. sanirim intihar edecem birazdan.
  • hakkında önemli kararlar aldığım.

yıllardır dinleyicisi olarak sürdürdüğüm kariyerimi kendisine aşık olarak bir adım daha ileri götürmeye, düşünerek, isteyerek ve tamamen bilinçli olarak karar verdiğimi tüm kamuoyuna açıklamak istiyorum. çok acı çekeceğim şimdi, lanet olsun.
  • muhteşem bir ses.
    kings of convenience 'a da ayrıyeten yakışır.. alıp götürür. hele know how'da nefistir.
  • know-how sarkisi sayesinde kendisiyle tanistiktan 12 saat sonra diyenar'dan 3 albumunu satin aldigim muhtesem bir sese sahip muzisyen.
  • aklima gatekeeper esliginde jeff buckley getiren -nedense benzetiyorum bu iki insani- bulut parcasi, pamuk sekeri*...
  • sesi eva cassidy'yi andiran hanimefendi. sonunun onun gibi olmamasini dilerim.
  • victoria bc'de verdigi konser sirasinda balta bir korumanin sahne onunde opusen bir cifti honk diye ayirmasi uzerine sarkisini durdurup korumaya hop kardesim ne oluyor diyen, ustune de ayrilan cifti sahneye alan karizmatik, guzel ve super ses sahip muzik insani...
  • rüyaların fon müziği.
  • ben daha kendisini canlı dinleyemeden, müziğe bir süre ara vereceğini açıklamış bağyan. yamuk yapmış.

"müziğim tahmin ettiğimden de fazla büyüdü. kendimi çok yalnız hissetmeye başladım. 4 şarkım ve kulaklığımla yatak odamda yalnız kalmayı özlüyorum. sanırım o günlerime biraz geri döneceğim. biraz dinlenip, bir sonraki adımda neler yapacağımı düşüneceğim. bu yüzden biraz ara veriyorum."

iyi tamam ara versin ya.
hesabın var mı? giriş yap