• feiyu-tech özellikle amatör kullanıcılar için gimbal üretimi yapan ve xiaomi (akıllı telefonlar), dji (drone'lar) gibi kendi segmentinde kaliteyi arttırarak markalaşıp, uzmanlaşan çin menşeili bir teknoloji markası. fiyat performans açısından çok kaliteli aksiyon kamera, fotoğraf makinesi ve telefon gimbal'ları üretiyor. gopro hero5 kameram için g5 aksiyon kamera gimballarını gopro karma yerine tercih ettim, gayet memnunum. hem de 3'te 1 fiyatına! titrek görüntülerden yılmıştım, sayesinde artık çektiğim görüntüler sonunda rahatsız olmadan akıcı şekilde izlenebilir kaliteye ulaştılar.
    gopro hero 5 içerisinde güzel çalışan bir eis (electronic image stabilizator) var ancak bu bir gimbal'ın akıcılığını veremediği gibi görüntünün bir kısmını da kırpıyor, burada hem gimbal hem eis kullanılabiliyor, yada eis'i kapatıp işi gimbal'a bıraktığımda yine de harika görüntüler elde edebiliyorum. ayrıca g5 4-5 farklı aksiyon kamera marka ve modeliyle de uyumlu, sadece tek bir marka ve modele bağımlı değilsiniz.
  • cep telefonları , aksiyon kameraları ve fotograf makineleri için gimbal üreten bir çin teknoloji firması.
    360 derece kameralar için de feiyu g360'ı üretmişlerdir.
    ancak bu ürün malesef 360 derece kameralar harici kullanım için yetersiz ve kullanımı zor.
    cep telefonları için selfie stick özelliği de bulunan feiyu vimble 2 güzel bir seçenek.

(bkz: feiyu)
  • dün mediamarkttan vlogpocket gimbal ürününü aldım, 3 akslı güzel bir ürüne benziyor djidan daha uygun fiyatı denemelerini yaptım çok güzel bir ürün bir süredir video projelerim vardı onlar için kullanacağım sözlük, video çekmeyi seviyorsanız işinizi görür.
  • vlogpocket ürününü aldım bu yaz kulladim, fiyat performans ürünü dji niyetlenen varsa şans verilebilir gayet güzel bir ürün,
hesabın var mı? giriş yap