• lan benimkini depremde ben uyandırıyorum, adam osura osura uyuo, bi de uyandırdım diye homurdandı bana..

bizimkinin önceden bildirdiği tek felaket yenilen yemekten ona verilmemesi, bak o zaman kıyamet kopmuş triplerine..

pug lar için geçersiz önerme.
  • karıncalar havlamaya başladığında oradan koşarak kaçmanız gerekmektedir. doktorunuz veya aile hekiminiz bu gibi konularda size destek verebilir.

vücudunuzdaki bakteri kolonileri de çok hassastır, gece uyandığınızda salyanız yastığa akmış olabilir bu durum yaklaşan bir toplumsal düşünce kabızlığının habercisi olur çoğu zaman.

süs kaktüsleri anlamsız hareketler yapıp odanın içinde bir oraya bir buraya koşuşuyorsa kozmik bir alfa ışınımı olacak demektir, önlem olarak içi kitap dolu bir sandığın yanına çömelin kafanızı bacak aranıza alın.

beyaz yakalılar cuma günleri çok hassas olur. it's fraydey biçız #yolo falan diye tivit atarlar. bu gibi durumlarda çok fazla felaket gözlenmese de siz yine içi kitap dolu bir sandığın yanına çömelip kafanızı kıçınıza sokmayı deneyin.

kesin bilgilerdir.
  • mal'ak.
  • boz radagast'ın hayvanlarıdır.
  • kuş,köpek, aslında hepsi
  • pitbull
  • eski sevgilim, ayrılacağını önceden hissettiriyor^du
  • şom ağızlı
  • (bkz: ben)

depremden önce depremi bir çok kez haber vermişliğim var efenim. hem de depremden yaklaşık 6-8 saat önceden çevremi uyarıyorum. acayip bir hayvanım benim.

benim diyen köpekle her türlü kapışırım, ıstırırım yalarım...
  • ev arkadaşım olan hayvandır.

faturaları,apartman aidatlarını ve daha nice felaketi ay sonuna doğru bilmesi ile ünlüdür.
hesabın var mı? giriş yap