şükela:  tümü | bugün
  • saygıyı hak eden hayvanlardır. geçenlerde dışarıdan deli gibi köpek havlama sesleri geliyordu, pencereyi açıp "deprem mi olacak yoksa genel bir havlama mı" diye baktım. sonra emin olamayıp tekrar odama dönünce, odamdaki muhabbet kuşumun havlamasıyla birden ürperdim.

"hav hav hav" deyip kafesin içinde çırpınıyordu hayvan. "demek ki çok daha kötü şeyler olacak" deyip hemen pencereden atladım aşağıya... atlamamla depremin gelmesi bir oldu, resmen şans eseri yaşıyoruz.
  • gülmekten öldüğüm post'u atan baygezen nickli şahsa selamlarımı sunuyorum. konuya gelirsek karıncalar önceden haber verirler.
  • lan benimkini depremde ben uyandırıyorum, adam osura osura uyuo, bi de uyandırdım diye homurdandı bana..

bizimkinin önceden bildirdiği tek felaket yenilen yemekten ona verilmemesi, bak o zaman kıyamet kopmuş triplerine..

pug lar için geçersiz önerme.
  • karıncalar havlamaya başladığında oradan koşarak kaçmanız gerekmektedir. doktorunuz veya aile hekiminiz bu gibi konularda size destek verebilir.

vücudunuzdaki bakteri kolonileri de çok hassastır, gece uyandığınızda salyanız yastığa akmış olabilir bu durum yaklaşan bir toplumsal düşünce kabızlığının habercisi olur çoğu zaman.

süs kaktüsleri anlamsız hareketler yapıp odanın içinde bir oraya bir buraya koşuşuyorsa kozmik bir alfa ışınımı olacak demektir, önlem olarak içi kitap dolu bir sandığın yanına çömelin kafanızı bacak aranıza alın.

beyaz yakalılar cuma günleri çok hassas olur. it's fraydey biçız #yolo falan diye tivit atarlar. bu gibi durumlarda çok fazla felaket gözlenmese de siz yine içi kitap dolu bir sandığın yanına çömelip kafanızı kıçınıza sokmayı deneyin.

kesin bilgilerdir.
  • mal'ak.
  • altınoluk'ta yazlıkta bir gece köpek uluma sesleri ile uyandım. hepsi birden uluyordu. kesin deprem olacak dedikten birkaç dakika sonra deprem oldu. demek ki tez doğruymuş dedim.

depremin olduğu geceden sonra yazlıkta kaldığım 2 hafta boyunca her gece köpekler uludu. tez yeniden yattı.

şansa bak demekten başka bir şey gelmiyor aklıma.
  • boz radagast'ın hayvanlarıdır.
  • kuş,köpek, aslında hepsi
  • pitbull
  • dün gece karşıma çıkan akgezenin de havlamasıyla emin olduğum durum.

(bkz: ekşideki mizah anlayışı)