şükela:  tümü | bugün
  • leyla kızın hikayesi burada..
    leylanın hayata tutunuş hikayesi

leyla
    doğuştan psikopat ruhlu biri tarafından darp görerek felçli bırakılmış leyla..
    zulüm görmüş ama güzel insanlar sayesinde hayata sarılmış..

belki buradan bir ses olabiliriz..
    leyla ömürlük yuvasını arıyor..
    --- spoiler ---

uzun bir yolculuk benimkisi ve bu yolculuğumun kısa bir özeti bu video. lütfen paylaşarak evimi bulmama yardımcı olun. şu an pansiyonda kalıyorum, benimde bir ailem olsun istiyorum. leyla bizim kızımız olsun, evimizde ona da yer var diyorsanız destekleyla@gmail.com adresime mail yollarsanız tanışır kaynaşırız
    --- spoiler ---
  • başına gelen talihsiz olaya rağmen hayata tutunmuş, sevimli köpek. umarım bir an önce sahiplendirilir.
  • keşke tüm dünyadaki hasta, zulüm gören, zihinsel geriliği olan, şiddet mağduru çocuklara, felçli, yaralı, uyuzlu sokak hayvanlarına ve şiddet gören kadınların hepsine yetebilsek. keşke. o zaman uykular kaçmazdı belki.

umarım ömrünün sonuna kadar güleceğin bir evin olur leyla. senin için yapabileceğim şey bu entryi girebilmekten fazlası olsaydı keşke.
  • up yapılması gereken başlık.
    içinde iyilik ve merhamet olan insanları ve faaliyetlerini desteklemeli. minicik dahi katkımız olabilirse ne mutlu bize.
  • bir an önce güzel bir arkadaş bulsun leyla.
  • umarım iyi bakabilecek biri sahiplenir tatlı köpeği. diyecek başka bir söz bulamıyorum. insanoğlunun mahvettiği bir can daha var işte.
  • ah leylam ah . ismin kadar bahtında güzel olsun olur mu.
  • leyla yuvalandi! artık koşup oynayabileceği bir bahçesi ve 6 tane de arkadaşı var. bezinden de kurtuldu! şu an içi pır pır, yeni evine yerleşmek için gün sayıyor..
  • çok mutlu leyla artık,onlarca güzel insanın açtığı ışıklı yoldan, mardin'den izmir'e kadar geldi.
    leyla bir özge candır.

leyla ve kardeşleri
  • maalesef kronik böbrek yetmezliği ve pankreasındaki kitle yüzünden hayata gözlerini yummuş. tanıdığım biri ölmüş gibi duygulandım, gözlerim doldu. bu zamana kadar ona en iyi şekilde bakan insanlara kendi adıma teşekkür ediyorum. hiçbir canlının sağlık sorunu yaşamadığı bir dünya dileğiyle...