• devre arası dönsen keşke, 36 yaşında da olsan bu ruha ihtiyacımız var...
  • kralı ve efsanesi melo olan takımım olsa insan içine çıkamazdım sjdkdjdkf. ha rambo okan ha melo. seviye aynı ajdjdkd

not: 6 kasım 2002 spor
  • efsanesi emre ve volkan olanların eleştirdiği oyuncu.

lan sen de öyle bir yüz varki bırak insan içine çıkmayı melo gibi efsanen olsa melo’yu alır götüne sokarsın, kralım sen yorulma içimde gez diye.

edit: volkan’a laf edip emre’ye edemeyince ezber bozduğunu sanan adamlarla muhabbet ediyoruz, adam rambo okan’ın sözlük şubesi ama kendine yediremiyor, olay bu.
  • savunucuları birbirinden beyinsiz olan vasat topçu. dünyanın hiçbir saygıdeğer liginde ciddiye alınıp adam yerine konmayacak vasatları el üstünde tutan zavallılarsınız akdkjdd. ulan hayır 6 0 yenilmişsiniz azıcık efendi olun millete laf yetiştireceğinize. bu kadar da pişkin olunmaz ki lan.

koskoca galatasaray'ın efsanesi bu adamsa, koskoca fenerbahçe'nin efsanesi volkan'sa, koskoca beşiktaş'ın efsanesi nouma' ysa zaten bitmişiz.

ne oldu melo götü yalayanlar, ezber mi bozdum? amına koduğumun beyinsizleri, aldığınız asgari ücretle şu vasatları yalamaya devam edin siz.
  • dün gece kuyruğunu götüne sokmuş.
  • zagreb'den braga'dan 4 yemiş adam gelmiş real'den 6 yememize laf atıyor ki bu adamın tuttuğu takım tarihi boyunca realle karşılaşamamış.
    tanım:devre arası düzgün bi ücrete bi şekilde getirilmesi lazım ruhuna ihtiyacımız var ki bu yaşında bile iş yapar.
  • dön be reis...
  • galatasaray ile anlaştığı rivayet edilen topçu. linkte verdiğim hesap bu yaz neredeyse yazdığı her haber doğru çıkan biri. en azından benim gördüklerim.

gelirse ligin kralı psikolojik üstünlük reis gelmiş diyebiliriz.

link: https://twitter.com/…tatus/1192778131729461248?s=20
  • freddy krueger reyiz arapları terbiye etmeye geliyor. bundan sonra florya'da kan gözyaşı ve acı var.
  • 37 yaşında topçudan medet umar hale geldi ya bu takım daha da söyleyenecek laf yok.takıma hırs dışında katacak bir şeyi olmaz.yan etki olarak da soyunma odasının huzurunu kaçırabilir
hesabın var mı? giriş yap