şükela:  tümü | bugün
  • iki senedir istanbul'da çirkefliği bir tarafına kaçan birinin çirkeflik ile döşeyeceği varsayılan borudur. maç sonucu ne olur bilemem ana çirkefliklerini kendilerine sokacağımızdan eminim. ne zamanki bunlar bizi döve döve ispanya'da yendi, biz de oyle bilendik onlara 2 senedir. her geldiğinde de başta reyes denilen karaktersiz olmak üzere fernandez ve nocioni, ki italyan asıllı arjantinli, gibilere akdeniz ateşini sokuyoruz. burasının ispanya olmadığını 2 senedir gösteriyoruz.
    gene sokarız müsterih olun. saha içinde antic ve kalinic, tribünde biz bu anları bekliyoruz zaten.
    perdede diz çıkarıyor, yuhalıyoruz, ediyoruz antic omuzu vuruyor. kendini yere atıyor gene küfrediyoruz.
    sadece artık top ile ilgilenecek kadar naif değiliz, bunu 2 senedir onlar da görüyor.
    geçen sene saha içinde de, tribünde de rezil ederek süpürge soktuk bunlara. ama iki sene önce amiyane tabirle 'süt çocuğu'yduk ve biz madrid'de dayak yedik. gecen sene burada dövdük, rezil ettik ve gittik madrid'de bizi alkışlayacak noktaya getirdik. ama yürekler muhtemelen soğumadı. işte onun rövanşı bu olacak.
    maçın sonucu ne olursa olsun çirkeflik yapamayacaklar.
  • futbolda kupadan elendik, kızlar baskette finalde yine şanssız bir şekilde son iki faul atışını sokamayarak kaybettik. fenerim bu kadar acıdan mutlaka sevindirecek bir şeyler çıkarır. o da basketbol olacak. felipe reyes boru döşeyemeyecek...
  • uzun zaman sonra şu başlığı görüp hesabımı aktif ettim lan ben, açılın hele şöyle bir.

1 haftadan beri bu maç geliyor ara ara aklıma, izlerken nasıl heyecanlı olacağım falan. geçen seneki finalde yerimde duramamıştım zira. eviriyorum, çeviriyorum, fener kazanır diyorum. finalde de cska'dan geçen senenin intikamını alacak diyorum. canı gönülden, tüm kalbimle. avrupa'nın en büyüğü bu takım diyorum.

şimdi sen çıkıp boru falan diyorsun, kalbini kırarım. adam olun lan. bu takım bu sene haketti. geçen sene olduğu gibi. sen çıkıp dünyanın en karaktersiz basketbolcularından kurulu madrid, reyes döşeyecek falan dersen çok pis söverim lan ben.

kibarlığımı bozmayacağım yine de.

en son uefa finalinde böyle heyecanlanmıştım bir galatasaraylı olarak. hem de zamanının en fanatiklerinden biri olarak.

ve diyorum ki, ben kibarlığımı bozmadan bi siktirin gidin aq.

saldır dünyanın en güzel basketbol takımı.
  • llull desen, randolph desen hatta ayon bile desen (ki onlar da vız gelir) komik kaçmayacak da normal sezon ortalaması 5,3 sayı olan ve play-off maçlarında toplamda 2 (yazıyla iki) sayı atabilmiş fosilin adını bari zikretme.. gerçi zaten başlık ve entry'deki amaç bağcıyla münakaşa olunca benimkisi de laf..

tanım: komik bir iddia.
  • bogdanoviç'in fenerbahçe düşmanlarına döşeyeceği borunun maketidir.
  • ekpe'niin döşediği boruya evrilmiştir.