şükela:  tümü | bugün
 • felix (lat.): mutlu, hayirli.
 • italyanca kedi anlamina gelen kelime olabilir ama olmayadabilir.
 • bir kedi mamasi markasi.
 • 1 yıl 1 aylık küçük kedi oğlumun ismi. geçen sene bu zamanlarda büyük oğlumu hiç beklenmedik bir biçimde kaybettim. o gittikten sonra yalnız kalan ortanca kedim depresyona girme eğilimi gösterince minik yavruyu aslında pek de istemeden aldım.

  moralim epey bozuktu. ona bakınca hayatı boyunca mutlu olmasını arzuladım ve içimden ismini felix koymak geldi.

  orta yaramazlıkta ve iyi huylu bir kedi felix. ablalarıyla çok iyi anlaşıyor. küçük olanla çok güzel oynuyor ama asıl önemli olan büyük olanı rahatsız etmemesi, yumuşak davranışlarla onunla da arkadaş olması. tek derdimiz aşırı iştahlı olması.

  mutlu olsun dedim ama felix kendisini çoktan aştı. bildiğiniz gamsız oldu.
 • purina alt markası. "akıllı kediler felix'i kapar" şeklinde salak bir reklam sloganı var. jöle içinde et parçalarına yönelmek kedinin doğasında var, akıllı olmasına hiç gerek yok.
 • jeffrey dean morgan'ın (the walking dead) kadrosunda yer alacağı korku filmi projesi.

  --- spoiler ---

  john kissack, whose credits include horror thriller everfall, will direct from a screenplay by casey giltner with principal photography scheduled for a spring start in winnipeg, canada.

  highland has commenced pre-sales on felix, which centres on charlie and his best friend jimmy who are making a film and dream of becoming big-time hollywood directors.

  when charlie’s father finds an old ventriloquist’s doll named felix among his late mother’s belongings, charlie and jimmy cast the doll as the creepy antagonist.

  through a chain of increasingly sinister and disturbing events the family discovers that felix has a mind of his own and it’s up to charlie and jimmy to rid their family of an ominous force. sales will continue through the cannes market next month.

  carnahan (hulu’s boss level, open road’s the grey) is producing alongside jayson therrien (fx’s fargo, netflix’s black summer) and kissack.

  “we could not be more thrilled to reteam with joe carnahan after the success of hulu’s boss level starring mel gibson and frank grillo,” said highland film group ceo arianne fraser. coo delphine perrier described felix as “super 8 meets child’s play.”

  morgan is best known for his role as negan in amc’s the walking dead and will next star in spin-off series ısle of the dead. film credits include zack snyder’s watchmen, rampage with dwayne johnson and naomie harris, and the losers starring zoe saldana, chris evans and ıdris elba.

  --- spoiler ---
 • akvaryumlar için dünyanın ilk akıllı bilgisayarı mottosuyla geliştirilmekte olan cihaz. uygulama üzerinden, dünyanın neresinde olursanız olun akvaryumunuza erişebilecek, su değerlerine bakabilecek, ışıkları yakıp söndürebilecek, kamera ile görüntü alabileceksiniz.

  cihazın haziran 2019 gibi çıkması bekleniyor. kamerası, destek ekipmanları ile 500 dolar civarında olacak. erken sipariş ile 400 dolara alabilirsiniz. türkiye'de vergilerle 5000 liradan aşağı olacağını sanmıyorum. akvaryum tasarımcıları oliver knott ve george farmer gibi isimlerin ortaklığında yapıldığı için iyi bir mühendislik ile gayet güzel bir ürün olacağını düşünüyorum. hele bir çıksın, dağ fare mi doğuracak göreceğiz.

  http://www.felixsmart.com/
  https://www.youtube.com/watch?v=9rubpwzaj84
 • uche'nin kardeşinin ismi.
 • latince de şanslı anlamına da gelir

hesabın var mı? giriş yap