• benim gibi amator olarak fizikle ugrasan birisinin hatalarini kibar kibar düzelten bir arkadas.. umarim ki sözlüğe atom alti fizigi hakkinda bildiklerini upuzun bir şekilde yazar biz de ondan nasiplenerek zaman yolculuğunu bulabiliriz! bir umut diye düşünüyorum ben..

bugun o az bilgi verse, bu az anti-madde saglasa yarin gibi maradonayi 86 dünya kupasinda canli olarak izleriz gibi geliyor.. zaman makinesini bulup da boyle sikko seylerde kullanacagimiz icin bulamiyoruz sanirim.. ama güzel olurdu yahu. maradona boyle hop aliyor topu.. off off..
  • (bkz: felixia)
  • master tezini alninin akiyla savunmus kisidir bugun itibariyle. doktora calismalari ve tabii ki hayatinda basarilar dilerim kardesim...
  • türkiye`de akademinin var olmayan namusunu, gayet akademik sekilde ortaya koymus yazar. yaptigi is saygiyi hak etmektedir.
  • intihal tespit birimi kursam başına getiririm, o kadar.
  • adam sherlock holmes beyler.
  • intihali deşifre ve teşhir ettiği için ahlaksız tiplerin tarizlerine maruz kalmaktadır. yeni nesiller bilmez yıllar önce de sözlükte bir intihalci muhterem zuhur etmişti. ordan buradan kopyalayıp ben yazdım ayaklarında ortama salıyordu. bir arkadaşla bu muhteremi deşifre ve teşhir edince din kardeşleri bizi suçlu çıkarmaya çalışmıştı. işte bunlar böyle ahlaksız adamlar. sonra da utanmadan din, iman, ahlak, kul hakkı muhabbeti, mağdur edebiyatı. şaşırmıyorum.

(bkz: hırsızı savunmak)
  • zamanında lise 2'de yaptığım dönem ödevimi de wikileaks misali kurcalayacak diye korkuyorum, üşüyorum sanırım şuan.
  • şikayet ettiği akademisyen cihan haber ajansı, zaman gazetesi gibi sallama organları tarafından, herhangi bir araştırma yapılmaksızın, pohpohlanarak gündeme oturturulmuş, gaza getirilmiş, sahte beklentiler içine sokulmuştur. intihar vakası için sorumlu arayacaksanız eğer, felixis yerine, sorumsuzca 'gazetecilik' yapanlara yönelmekte yarar var.
  • orta okulda türkçe dersinde yazdığım ve "kompozisyon sanatı" adlı kitaptan araklanmış cümlelerle örülü öykülerimi/denemelerimi ortaya çıkarmasın diye tüm örnekleri yakmama sebep olmuş bilim insanı.
hesabın var mı? giriş yap