şükela:  tümü | bugün
 • gün itibariyle açılması beklenen yerli kripto para borsasıdır.

  tanıtımlarında, ofis görselleri ve logo için lüzumsuz stock kullanmışlar. satoshi nakamoto viral denemesi oldukça saçma olmuş. şimdilik bu kadar, zamanla daha fazla edit gelecek.

  sonradan edit: (bkz: refli link veren yazarlar uçurulsun)
 • yeni ödül kampanyasıyla adından söz ettirecek borsa.
  üye olup sms doğrulaması yapana 1000 adet (10 dolar). kimlik doğrulaması yapana 3000 adet (30 dolar) toplamda 40 dolar burdan.
  ayrıca ilk para yatırmaya 1000 adet (10 dolar)
  yapacağınız her al sat işlemine 100 adet günlük maksimum 500 adet yani 5 al sat günlük (5 dolar)
  referansa 500 adet (5 dolar)
  referans kimlik doğrulaması yaparsa 1500 adet (15 dolar) değerinde kendi coininden veriyor. işlem tahtası 3. çeyrekte açılacakmış.
  https://eksiup.com/p/zp16315dz8w9
  üyelik için link
 • yeni türk kripto para borsası. içerisinde btc, ltc, bchabc, xlm gibi demirbaş coinlerin yanı sıra trx, hot, modl gibi türk yatırımcısının rağbet ettiği coinlerde bulunmaktadır.

  ayrıca borsa margin trade imkanı da sağlamakla birlikte diğer yurtiçi borsaların bir adım önüne gidebilir.

  kendi coini olan flx airdropu devam etmek ve güzelde dağıtım yapmaktadır. en basit hareketle telefon ve kimlik doğrulama yaparak 40 doları alabilirsiniz. 1 temmuz itibari ile işleme açılması beklenmektedir.

  firma ile görüşüp airdrop ile gelen flx coinleri sadece borsa içi işlemlerde komisyon olarak mı kullanılabileceğini sordum, kesinlikle böyle bir şey olmadığını, borsa işleme açıldığında btc ye yada başka bir coine çevirip başka borsalara alınabileceğini belirttiler.

  ben hem 40 doları almak hem de ilerde iyi yere gelebilir diye hesabı açtım. referasn linki olmadan üye alımı yapmıyorlar. üye olmak için aşağıda referans linkini kullanabilirsiniz.

  https://www.felixo.com/?ref=27957052
 • yapılacak airdrop için flx coin'lerimi alıp beklemeye koyulduğum yeni kripto borsa.

  borsanın kendi coin'i flx coin hakkında bilgi linktedir.

  siteye referans ile kayıt yapılmakta. borsayı denemek isteyenler için referanslı linkim aşağıdadır.

  https://www.felixo.com/?ref=68049323
 • hiç bir şeyin bedava olamayacağını öğrenecek kadar gün görmemiş olanları önden alalım.
 • işi düşünce kürtçü ve bölücü bir orospu çocuğu ilken, konu referanslı linkler ile keriz silkelemek olunca yerli ve milliye evrilen bir adet puştun; eğer bir şey bedava ise oradaki mal sizsinizdir sözündeki mal karşılığını ortaya koyduğu durumdur.
 • 50. entry'sinde referanslı link atıp bedava para kazanın diyor. tıkla amk yazmış bir de beyinsiz. sözlük ne zaman atacak bunları?
 • bedava peynir fare kapanında olur.